Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Ford | Focus

Денес 10:03 Претпријатие , ,

OPEL ZAFIRA 1.7 CDTI.EURO 5.2010g.FULL.AVTO NIKI

5 490 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:44 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.6 TDCI 2014 godina

6 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 03:11 , ,

Ford Focus

3 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 01:06 , ,

HJUNDAI DUCSON 2008 DIZEL4WD FUL OPREMA

5 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 19:35 , ,

Ford Focus 1.8 Tdci -06

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:46 , ,

Ford Focus sedan .1.4 benzin plin

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:13 , ,

Ford Focus Titanium 1.8 TDCI Full Oprema

3 199 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 13:26 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.6 tdci 2009 god Avto M&S

4 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 13:06 , ,

Ford Focus 1.0 ecoboost 101ks sport full navi

6 550 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
08 авг. 20:31 ,

Ford Focus

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 авг. 17:09 , ,

FORD FOCUS 1.5 TDCi - 17

10 799 ЕУР

Година: 2017
Километража: 55 000 - 59 999
08 авг. 14:22 , ,

Ford Focus

1 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 авг. 10:03 , ,

FORD FOKUS 1.8TDCI (110KS) CENA 2590EVRA

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 авг. 08:15 Претпријатие ,

FORD FOCUS FACELIFT KARAVAN -08 1,6 TDCI 90 KS

3 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
07 авг. 23:46 ,

Ford Focus Kabrio coupe C/C

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
07 авг. 22:42 , ,

Ford Focus

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
07 авг. 21:18 , ,

Ford Fokus 1.8 kw 115k.dizel

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
07 авг. 16:16 ,

Ford Focus -08

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
06 авг. 13:33 ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI FULL OPREMA UNIKAT

7 699 ЕУР

Година: 2012
Километража: 90 000 - 94 999
06 авг. 13:29 , ,

FORD FOCUS -11

6 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 65 000 - 69 999
05 авг. 13:09 , ,

Ford Focus 1.6 benz Neuvezen 114000km

4 499 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
05 авг. 11:37 Претпријатие , ,

FORD FOCUS 2015, NE UVEZENA PRV SOPSTVENIK

8 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
05 авг. 10:46 Претпријатие ,

Ford Focus 2.0 TDCI 136 KS 6 Brzini Full

3 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
05 авг. 08:04 Претпријатие ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS FACELIFT -08 EKSTRA

3 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
01 авг. 14:04 ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI KAKO NOVA! ***NAVIGACIJA***

2 699 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
31 јул. 00:51 ,

FORD FOCUS 2007GOD REGISTRIRAN CELA GODINA

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
30 јул. 09:46 ,

Ford Focus -03

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
29 јул. 12:59 , ,

Ford Focus -11

7 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
28 јул. 15:57 ,

Ford Focus vo odlicna sostojba

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
28 јул. 10:51 Претпријатие , ,

Ford Focus Business 1.5 TDCI 105ks MT

9 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
28 јул. 08:56 , ,

FORD FOCUS 2.0 TDCI 140KS TITANIUM -12 NOVO

7 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
28 јул. 08:52 , ,

ford focus 1.0 ecoboost 74kw sport full oprema

6 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
26 јул. 17:33 Претпријатие , ,

FORD FOCUS TNG 2008, PRV SOPSTVENIK MK

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
25 јул. 00:12 Претпријатие ,

FORD FOKUS 1.6 TDCI 90.ks.2006 god

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
24 јул. 17:52 , ,

Ford Focus

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
24 јул. 17:44 , ,

ford focus

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
24 јул. 12:19 , ,

Ford Focus 1.6 74kw -10 Neuvezen

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
24 јул. 11:59 Претпријатие , ,

Ford Focus Business 1.5 TDCI 120KS MT

9 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
24 јул. 10:57 Претпријатие , ,

FORD FOCUS VIGNALE -19

19 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 15 000 - 19 999
23 јул. 22:22 ,

Ford Focus -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
23 јул. 22:02 ,

Ford Focus 1.8tdci

1 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
23 јул. 10:55 Претпријатие ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS 136000KM -06 MT Auto

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
18 јул. 13:12 , ,

се продава

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
16 јул. 21:42 , ,

Ford Focus 1.6 TDCI TITANIUM

6 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
15 јул. 10:11 ,

FORD FOCUS 1.6TDCI TITANIUM 162000km -10 MAKS AUTO

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
14 јул. 09:44 , ,

Ford Focus 1,6 tdci Extra

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
13 јул. 17:58 , ,

Ford Focus 1.8 vo odlicna sostojba

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток