Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura

Acura , 1
Alfa Romeo , 14
Audi , 277
BMW , 282
Citroën , 27
Fiat , 11
Ford , 8
Honda , 2
Jaguar , 5
Jeep , 11
Kia , 4
Land Rover , 17
Lexus , 5
Mazda , 4
MINI , 1
Nissan , 3
Opel , 25
Peugeot , 13
Porsche , 18
Renault , 5
Saab , 2
Seat , 8
Škoda , 5
Smart , 108
Ssangyong , 2
Toyota , 3
Volvo , 4
Yugo , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 18:23 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup

Audi A5 SB 40TDI S-tronic 02/2023 - PRV sopstvenik

50 200 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:57 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Butel

Audi A3 Sline

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:07 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Centar

AUDI A4 B8 MODEL 2.0 TDI 2009 GOD PRV SOPSTVENIK

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 09:07 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi A4 TFSI Americki pazar

9 500 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 11:41 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup

AUDI A6 ///S-LINE 2.0TDI 16V 177KS 9G S-TRONIC EXTRA FULL-13

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 11:03 Vetura  ·  Audi  ·  QUATTRO  ·  Shkup  ·  Karposh

Audi Q8 50 TDI quattro tiptronic

64 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Pri 18:37 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gostivar

Audi A6 3.0 quattro

13 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Pri 06:45 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Karposh

AUDI A4 B8 MODEL 2.0 TDI 2009 GOD PRV SOPSTVENIK

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 10:06 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SMART VO TOP SOSTOJBA

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
04 Pri 05:15 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Strugë

Shitet Mercedes 250 cdi 4 matik me Dogan i Regjistruar

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 05:13 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Shkup  ·  Butel

smart 1.0 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Pri 05:12 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Centar

prodavam Mercedes SMART Kabriolet

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Pri 16:03 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkup

BMW X5 xDrive 30d

77 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Pri 12:23 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Centar

prodavam Mercedes SMART

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Pri 12:26 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Corsa 1.0 Avtomatik Avtoplac Dirala Avtomobili

3 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
31 Mar 21:24 Auto sallon Vetura  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PORSCHE PANAMERA 4.8 S jimauto group

45 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Mar 13:13 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Koçan

AUDI A7 SPORTBACK 3xS-LINE QUATTRO 50TDI 286HP MILD HYBRID

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Mar 09:48 Auto sallon Vetura  ·  Smart  ·  Друг модел  ·  Veles

Smart ekskluziv elektricen 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 09:47 Auto sallon Vetura  ·  Smart  ·  Друг модел  ·  Veles

Smart 2020 avtomatski premium

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Mar 09:04 Auto sallon Vetura  ·  Smart  ·  Друг модел  ·  Veles

Se prodava smart 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 10:48 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  107  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Peugeot 107 1.0 Avtomatik Avto Plac Dirala Avtomobili

4 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Shk 10:59 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Negotinë

BMW x5 xDrive-M 3.5d 286 HP [4x4] AUTOMATIC

25 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 09:30 Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Shkup  ·  Butel

Jeep Wrangler 2.8 Diesel 2016

350 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Shk 19:45 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Smart ForTwo Cabrio

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Shk 18:39 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Vinicë

Bmw 320d xDrive M Sport Touring

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Shk 01:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tetovë

Tiguan wolkswagen

14 699 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 14:12 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Tetovë  ·  Jagunoc

Bmw f10 525

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 14:09 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Tetovë  ·  Jagunoc

Bmw f10 2011

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 19:46 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Ce prodava BMW X5

55 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Jan 05:03 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Kumanovë

BMW X3 2.0 xdrive

17 000 MKD

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 04:38 Vetura  ·  Audi  ·  RS4  ·  Strumicë

Audi RS4 4.2L FSI V8 quattro S-tronic|Tehnicki Pregled vo CH

39 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Dhj 12:27 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tetovë

Range rover sport 3.6 2008

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 23:41 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Gostivar

Prodavam mnogu dobro socuvan ML320 kako nov

11 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 21:46 Auto sallon Vetura  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Smart forfour 1.5 CDI avtomatik Avtoplac Dirala Avtomobili

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Dhj 18:46 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Kërçovë

Audi A8 4.2 TDI 385ks 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 21:01 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Jeep Grand Cherokee Summit 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Dhj 20:56 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Shkup

Range Rover Sport 3.0

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Dhj 20:42 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Smart vo odlicna sostojba

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
25 Nën 15:48 Vetura  ·  Audi  ·  S5  ·  Strumicë

AUDI S5 Sportback 3.0 TFSI ABT

43 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Nën 23:47 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Kërçovë

SEAT IBIZA FR 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 23:35 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Kërçovë

SEAT IBIZA FR 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Nën 00:35 Vetura  ·  Audi  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Karposh

AUDI Q8 50 TDI quattro S-line - 2020 - Full oprema

85 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
12 Nën 19:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Tetovë

mercedes benz

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 16:22 Vetura  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Shkup

Jaguar XF Sportbrake super povolno

15 000 MKD

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 22:05 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gostivar

Audi A4

24 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Tet 12:09 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Tetovë

Kadri

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 20:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Kavadar

Се продава VW tuareg

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Tet 10:12 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Strumicë

Opel Vectra C avtomatik redizajn

3 700 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Tet 15:42 Vetura  ·  BMW  ·  316  ·  Ohër  ·  Debarcë

BMW 316i Touring 1.6 Benzin

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Tet 14:19 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gostivar

Audi A4 2009 2.7 S-Line

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione