Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Shtëpi dhe familje | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Shkup

Vivax , 5
AEG , 15
Beko , 3
Gorenje , 2
LG , 1
Neo , 1
Samsung , 4

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

03 Maj 19:24 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Panelka za greenje Tesy

900 MKD Намалена цена

25 Mar 10:52 Ngrohës dhe Klima  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Klima Beko 3.5KW

4 000 MKD

16 Jan 21:26 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Solarni bojleri

299 EUR

16 Jan 21:21 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Hitachi Klima

500 EUR

16 Jan 08:38 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Kotel za parno na drva

14 Jan 12:04 Ngrohës dhe Klima  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Termo pechka 3.5

20 Nën 17:33 Ngrohës dhe Klima  ·  AEG  ·  MK SISTEM  ·  Shkup  ·  Butel

Продавам термо печка 3.5w

4 000 MKD

18 Tet 14:55 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Инвертер клима уред skyline 3.5kw

19 900 MKD

13 Tet 22:10 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Se prodavaat radijatori

14 Gush 11:46 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Klima ured VIVAX

7 000 MKD Намалена цена

07 Gush 10:57 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Termo 6kw

5 000 MKD

02 Gush 13:48 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Panasonic  ·  Shkup  ·  Butel

Klima panasonic

100 EUR

18 Korr 09:21 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Камин/Печка на дрва

12 000 MKD Намалена цена

09 Korr 22:21 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Protocen bojler / Проточен бојлер

12 000 MKD

01 Korr 09:49 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Ideal Klima

300 EUR

26 Mar 11:28 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Prity  ·  Shkup  ·  Butel

PECKA NA DRVA

7 000 MKD

18 Mar 21:22 Ngrohës dhe Klima  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Термо печка / termo pecka

3 000 MKD

03 Jan 12:16 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Kotel na struja

08 Nën 23:49 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Kotel za parno na struja 24kW

10 000 MKD

16 Tet 12:19 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Elektrichna panelna grealka

30 EUR Намалена цена

07 Tet 10:25 Ngrohës dhe Klima  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Panel grealka

3 500 MKD

20 Gush 13:02 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Shkup  ·  Butel

SE PRODAVA KLIMA

130 EUR

17 Gush 20:33 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Thermor  ·  Shkup  ·  Butel

Конвертор за греење

17 Gush 14:31 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Fonko  ·  Shkup  ·  Butel

Klima ured

13 Qer 14:58 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Koper  ·  Shkup  ·  Butel

Sporet na drva za parno

03 Maj 19:52 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Termo  ·  Shkup  ·  Butel

Termo pecka

3 000 MKD

19 Mar 12:20 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Pecka na peleti Interio 20kw nova

15 Mar 22:33 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Elektricni Paneli za Greenje

500 MKD

14 Mar 10:40 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Plamen  ·  Shkup  ·  Butel

Kamin na drva

10 Mar 15:29 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Sporet so peleti i drvo za 300m2

1 100 EUR

10 Mar 08:17 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Elektricni paneli za greenje

11 Jan 19:55 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Klima inverter Vivax ACP-18CH50AERI R32

30 000 MKD

22 Dhj 10:14 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Kotel za parno greenje na nafta 100kw

190 EUR Намалена цена

29 Nën 16:26 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Termopecka ispravna

16 Nën 15:01 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Gorenje  ·  Shkup  ·  Butel

Termo pecka

2 500 MKD

04 Nën 20:27 Ngrohës dhe Klima  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Termo pecka AEG 3

1 999 MKD

21 Tet 12:52 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Kotel za parno greenje na nafta 116kw

280 EUR Намалена цена

13 Gush 14:57 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Termo pecka 5kw

05 Korr 03:50 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Разладувач на воздух

2 300 MKD

04 Korr 12:56 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Termo  ·  Shkup  ·  Butel

Termo pecka

2 000 MKD

04 Korr 12:35 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Klima ured Neo vo odlicna sostojba

9 000 MKD

22 Qer 13:12 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Gorilnik za site vidovi masla do 600m2

700 EUR Намалена цена

26 Maj 19:37 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Termo pecka

07 Maj 00:12 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Kotel na peleti

05 Pri 02:53 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Magnohrom  ·  Shkup  ·  Butel

Termo pechka Magnohrom

24 Mar 23:25 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Plamen  ·  Shkup  ·  Butel

Kamin na drva

400 EUR Намалена цена

16 Mar 15:52 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Prity  ·  Shkup  ·  Butel

Kamin Prity za parno greenje

20 000 MKD

15 Mar 22:49 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Termo pechki socuvani

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione