Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mitsubishi

ASX , 4
Canter , 1
Carisma , 24
Colt , 82
Cordia , 2
Eclipse , 3
Galant , 10
Galloper , 1
Grandis , 18
L200 , 16
L300 , 2
L400 , 2
Lancer , 67
Outlander , 62
Pajero , 100
Space Star , 17
23 јул. 10:06
Линк
Претпријатие , ,

Mitsubishi Outlander -17

Година: 2017
Километража: 40 000 - 44 999

Вчера 21:17 Претпријатие , ,

Mitsubishi Colt 1.5 DIZEL -09 FABRIKA FUL OPREM

3 299 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:28 , ,

Povolno registriran so full oprema

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:59 , ,

Мitsubishi Pajero

11 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:47 , ,

Mitsubishi Outlander 2.0 DITD 4x4 neuvezen

8 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 08:40 , ,

Mitsubishi Colt 1.1 -12

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 60 000 - 64 999
Вчера 08:10 , ,

Mitsubishi Colt 1.5 16v CZC cabrio SWISS EDITION

3 599 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
02 авг. 20:57 ,

MITSUBISHI OUTLANDER

9 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
02 авг. 17:49 , ,

Mitsubishi ASX

12 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 45 000 - 49 999
02 авг. 17:37 , ,

Mitsubishi Lancer -09

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 85 000 - 89 999
02 авг. 12:07 , ,

Mitsubishi Lancer 170.000km -08

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
02 авг. 10:03 ,

Mitsbushi Pajero Sport

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
02 авг. 00:03 ,

mitsubishi

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
01 авг. 20:47 ,

Mitsubishi ASX

14 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 45 000 - 49 999
31 јул. 15:18 Претпријатие ,

MITSUBISHI COLT 1.5 BENZIN 2007 GOD***REGISTRIRANO

3 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
29 јул. 16:04 ,

MITSUBISHI COLT 1.5 CDI 95KS GARANCIJA ZA KM!

2 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
29 јул. 14:21 , ,

Mitsubishi Carisma

500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 09:10
Линк
, ,

MITSUBISHI OUTLANDER NEUVEZEN

8 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
28 јул. 11:45 Претпријатие , ,

MITSUBISHI ASX 1.8 DIZEL 110KW -10 EKSTRA

8 299 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
27 јул. 10:09 , ,

mitsubishi eclipse 2.4 plin inter guma

6 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
27 јул. 07:11 , ,

Mitsubishi L200 2.5D 136ks crew van

10 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
25 јул. 00:30 ,

Mitsubishi Colt 1.5 - 109 KS Automatic

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
24 јул. 18:57 Претпријатие ,

MITSIBUSHI COLT 1.1i -06 ODLICNA

2 890 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
24 јул. 18:44 , ,

MITSUBISHI LANCER -10

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
23 јул. 10:06 Претпријатие , ,

Mitsubishi Outlander -17

Година: 2017
Километража: 40 000 - 44 999
19 јул. 23:59 ,

Mitsubushi Colt

Година: 2006
Километража: 85 000 - 89 999
18 јул. 19:33 , ,

Mitsubishi Pajero 2.8 Offroad

7 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
17 јул. 14:49 Претпријатие ,

Mitsubishi Pajero 3.2 CDTI 4X4 Full -08

12 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
07 јул. 18:32 ,

Dzip Mitsubishi L200 2.5dizel 4x4

4 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
04 јул. 00:17 , ,

Mitsubishi Outlander 2008

6 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
28 јун. 23:58 , ,

Mitsubishi Outlander NEUVEZEN KUPEN OD MK

17 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 95 000 - 99 999
25 јун. 18:25 , ,

Se prodava Mitsubishi ASX

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
24 јун. 15:32 Претпријатие ,

MITSUBISHI COLT 1.1 BENZIN -06 55KW

Година: 2006
Километража: 85 000 - 89 999
16 јун. 21:19 ,

4x4 EXSTRA SOCUVAN MITSUBISHI PO EXSTRA CENA

7 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
04 јун. 23:03 , ,

Prodavam Mitsubishi outlander

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
02 јун. 14:39 , ,

Mitsubishi Colt -06

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
01 јун. 22:20 ,

Vlecna slep sluzba Adem

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
29 мај 12:45 , ,

Outlander 2.2 mivec

12 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 12:16 ,

Mitsubishi Lancer 1995

35 000 МКД

Година: 1995
Километража: 5 000 - 9 999
25 мај 11:00 , ,

Mitsubishi Colt

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
22 мај 00:17 , ,

Mitsubishi Pajero

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
13 мај 14:01 , ,

Mitsubishi Grandis 2.0 Dizel -07

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 10:58 ,

MITSUBISHI COLT 1.3 4BR UVOZ CH

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
05 мај 19:21 , ,

Mitsubishi Outlander 2007 Prv Vlasnik !

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
27 мар. 15:05 , ,

Mitsubishi Colt 1.3 -03

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток