Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Seat

Alhambra , 125
Altea , 343
Arosa , 51
Cordoba , 235
Exeo , 9
Ibiza , 710
Inca , 11
Leon , 578
Mii , 3
Terra , 2
Toledo , 170
23 јул. 12:01
Линк
, ,

Seat Ibiza sc -10

4 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999

Денес 02:29 ,

Seat Ibiza 1.4

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 00:29 , ,

SEAT Leon 2.0 TDI FR 150’030 km / 03/2014 God

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 23:49 , ,

SEAT Leon 2.0 TDI FR 184 ks 182’000 km / 12/2016

14 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:20 , ,

Seat Ibiza 1.2 Benzin

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 21:17 Претпријатие , ,

SEAT IBIZA 2012 GOD FUL OPREMA 1.2 TDI ODLICNA

4 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 20:42 ,

Seat Toledo 1.9 TDI so komplet taxi licen

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:36 ,

Seat Ibiza

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:30 , ,

Seat Altea 2.0TDI

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:41 ,

SEAT ALHAMBRA SARAN

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:14 ,

SEAT ALTEA 2.0 tdi 140 ks DSG

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:12 Претпријатие , ,

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN + ATEST PLIN NEUVEZUVANA

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:10 Претпријатие , ,

SEAT LEON X-PERIENCE 1.6 TDI 81KW LED PANORAMA NOV

12 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 18:05 Претпријатие , ,

SEAT LEON 1.6 TDI 81KW 6 BRZINI MATRIX LED NAVI

10 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 18:04 Претпријатие , ,

SEAT LEON 1.6 TDI 77KW ECOMOTIVE UVOZ HOLANDIJA

5 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 17:23 ,

Seat Ibiza 1.9 td i -01 110ks

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:14 , ,

Seat Leon 2.0

4 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:37 Претпријатие , ,

SEAT IBIZA 1.4TDI MAX FULL OPREMA

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:46 , ,

Seat Altea Freetrack ITNO

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:10 , ,

SEAT TOLEDO 1.9 TDI 110KS -00 FULL OPREMA

1 799 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 07:41 , ,

Seat Leon 1.9 Tdi 110 ks

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 03:17 ,

Seat Alhambra 1.9 TDI cela ili na delovi

700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 5 000 - 9 999
Вчера 02:52 , ,

Seat Leon

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
02 авг. 23:22 , ,

Seat leon 1.4

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
02 авг. 20:46 , ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI -10

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
02 авг. 18:19 , ,

Seat Leon 1.6 Tdi -10 ( 97.000 KM )

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
02 авг. 16:23 , ,

Seat Leon 1.9 TDI

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
02 авг. 13:17 , ,

Seat Altea

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 авг. 12:37 Претпријатие ,

SEAT LEON 1.9 TDI 77kw -09 AVTOCENTAR

4 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
02 авг. 11:30 , ,

Seat Leon 1.9tdi 105ks FR model -06 UNIKAT

4 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
02 авг. 11:26 , ,

SEAT ALTEA 1.9 TDI KAKO NOVO

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
02 авг. 09:49 ,

Seat Ibiza 1.4 Benzin

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 авг. 02:26 ,

Seat Altea XL 2.0 Tdi 140 ks

8 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
01 авг. 23:59 , ,

Seat Leon 2.0 140ps

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
01 авг. 23:53 , ,

SEAT LEON 2.0 TDI 140PS CH FULL OPREMA

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
01 авг. 23:09 , ,

Seat Alhambra vo delovi vrsime i montaza

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
01 авг. 22:48 Претпријатие ,

Seat Altea 2.0TDI DSG -05 Germanska Navigacija

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
01 авг. 22:36 , ,

Леон

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
01 авг. 19:48 , ,

Seat Altea Xl Redizajn Neuvezuvana 1.9 tdi -10

5 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
01 авг. 19:27 , ,

SEAT ALTEA XL 2.0TDI 140KS DSG6

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток