Македонски | Shqip | English |

Volkswagen - Огласи си за продажба на volkswagen автомобили!

Golf , 7648
Passat , 3335
T3 , 12
T4 , 34
T5 , 56
T6 , 4
181 , 1
Amarok , 3
Beetle , 91
Bora , 150
Buggy , 6
Caddy , 215
CC , 61
Corrado , 1
Crafter , 24
Eos , 58
Fox , 88
Jetta , 119
Käfer , 4
LT , 7
Lupo , 97
New Beetle , 65
Phaeton , 65
Polo , 1437
Scirocco , 42
Sharan , 357
T1 , 2
T2 , 1
Tiguan , 122
Touareg , 251
Touran , 848
up! , 17
Vento , 145

Пазар3 е идеалниот избор за секој сопственик на volkswagen возило кој што сака да го продаде, но, и за оние чија намера е да ја разгледаат нашата понуда на користени возила од volkswagen, но и на нови, од познатите модели како volkswagen fox, volkswagen touran, volkswagen tiguan, volkswagen lupo, volkswagen t cross, volkswagen golf, volkswagen up, volkswagen polo, volkswagen passat и на останатите модели!


Без разлика во која група спаѓате, Ве охрабруваме да започнете со пребарување на огласи, или пак објавете оглас од типот prodavam "volkswagen" уште веднаш, а ние ќе направиме се за да вашатат желба биде задоволена што е можно побрзо!


08 јун. 19:25
Link:
, ,

VW Passat 2.0 TDI, DSG менувач

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
15 јун. 22:15
Link:
, ,

VW Passat "R-Line Exterior", DSG, NAV, CAM

28 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 14:58
Link:
, ,

VW Golf 7 1.6 TDI 110HP bluemotion

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999

Денес 10:55
Link:
Претпријатие ,

VW Up move up 1.0 60HP 85.000km 2016

6 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 10:51 , ,

VW POLO 1.4 tdi bluemotion

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:31 , ,

Volkswagen Passat CC R - Line

13 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 10:08 ,

GOLF 6 TDI 1.6 DIESEL AUTOMATIC DSG 2012

7 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:04 Претпријатие , ,

VW Passat 1.9tdi 105ks bluemotion 2007

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:54 , ,

VW Tiguan 2.0 TDI 177 PS DSG 4Motion

20 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2015
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 09:46 Претпријатие , ,

VW VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI 105ks BLUEMOTION 2007

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:43 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw 105ks bluemotion

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:39 Претпријатие , ,

VW Passat 2.0tdi 140ks 2012 155000km Avto plac Nadja

8 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:33 Претпријатие , ,

VW Golf VI 1.6tdi AutoMilano sest meseci garancija

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:12 ,

VW Golf 1.9TD full oprema

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 09:00 Претпријатие , ,

VW Passat 2.0TDI 140ks 8v DSG avtomatik Auto Kodeks

6 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 08:27 , ,

VW Golf 6 2011 1.2 benzin

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 07:47 Претпријатие , ,

VW Golf 1.6tdi 77kw unikat uvoz Germanija

6 950 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 07:04 Претпријатие , ,

VW Polo 1.2 tdi 55kw 2010

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 07:04 Претпријатие , ,

VW Passat CC 2.0 TDI 2010 avtomatik DSG

10 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 05:32 ,

VW POLO 1.4 TDI

1 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
Денес 03:54 , ,

VW Golf vo odlicna sostojba nov 1.9 77kv

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 03:48 ,

VW Sharan

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
Денес 03:17 , ,

VW Golf 3 karavan

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 02:38 ,

VW Golf 7 1.6 -13

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 01:29 , ,

VW Touran 2.0 TDI

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 01:22 ,

VW Golf 5 1.9tdi

4 050 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:22 ,

VW Passat 1.9 TDI

4 800 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:41 , ,

VW Golf 2.0 gti

Година: 1994
Километража: > 500 000
Денес 00:41 ,

VW Golf 4

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:31 , ,

VW Passat 2.0 TDI 2018

22 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 30 000 - 34 999
Денес 00:28 ,

VW Golf 7

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:24 , ,

VW Touran 1.9 tdi

7 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:19 ,

VW CC 2.0 Tdi Bluemotion

22 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 00:14 , ,

Volskwagen Passat B3 1.8 1997

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 23:50 , ,

VW Passat 2.0tdi 2007

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:18 ,

VW Golf 5 1.9tdi 105ks 2008 bluemotion

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 23:08 ,

VW Golf 6 Highline 1.4 TSI 122 ks 2011

5 900 ЕУР Price Reduced

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:56 , ,

VW Passat 2.0 Tdi -08 Common Rail

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:25 , ,

VW Passat B5 2.5 V6 150hp dizel

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:19 Претпријатие ,

VW Passat 1.6 tdi bez maana

10 600 ЕУР Price Reduced

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:13 Претпријатие ,

VW Passat 1.6 tdi bez maana

10 600 ЕУР Price Reduced

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:52 , ,

VW Polo 2007 dizel so 224.000km

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:45 ,

VW Passat 1.9 -03

3 550 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:18 ,

Vw Polo 1.2 Tdi

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 21:07 ,

VW Sharan so atestiran plin 1996

1 700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 21:18 ,

Vw Polo 1.2 TDi Bluemotion

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 21:17 ,

VW Crafter 2.0 dizel

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:12 , ,

VW Touareg 2007 dizel

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:06 ,

VW Golf 6 highline 2009 1.4tsi dsg F1 160ps

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 21:03 , ,

VW Golf 5 1.9 Full Oprema

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:52 Претпријатие , ,

VW Golf 6 1.6tdi 77kw 2011 super

6 699 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:52 Претпријатие , ,

VW Golf 6 1.6tdi 77kw 2010 Avtobanda

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999

Зошто volkswagen е толку популарен бренд на автомобили?


Пример за издржливост - возилата на volkswagen, се најмногу познати по нивната издржливост која што ги прави да бидат идеални за сите оние кои имаат потреба од автомобил кој што може да издржи огромен број на километри, со минимална грижа ( редовен сервис, замена на делови!


Доколку никогаш не сте возеле volkswagen, тогаш сигурно познавате или пак имате некој близок кој што е сопственик на некои од познатите модели како volkswagen golf, volkswagen polo, volkswagen touran, volkswagen passat, volkswagen t cross, кој што е повеќе од задоволен од својот избор на марка на автомобил!


Изглед и комфор - дури и помалите подели како volkswagen golf, volkswagen polo, volkswagen lupo, volkswagen fox, се направени на начин да им обезбедат доволно комфор и простор на своите возачи, а оние поголемите како volkswagen touran, volkswagen passat, volkswagen tiguan, volkswagen t cross, нудат вистински луксуз на патиштата!


Ова е исто така една од главните причини поради што volkswagen има толкав број на следбеници односно возачи кои ги користат токму овие модели!


Еномична потрошувачка - покрај издржливиот мотор, volkswagen е исто популарен и поради економичната потрошувачка што значи дека би можеле да помине многу километри без притоа, ова да се рефлектира врз вашиот личен буџет до голема мера.Зошто да го одберете Пазар3 како место за продажба на вашиот volkswagen?Интуитивни алатки - со само еден клик на алатката за регистрирање на огласи, Вие ќе можете да објавите оглас во кој што ќе го понудите вашето volkswagen возило, а за возврат, истиот тој оглас значително ќе Ви ги зголеми шансите за продажба, во ова бидете сигурни!


Фантастична посетеност - за ваша среќа, објавените огласи на нашиот сајт ќе можат да допрат до над 70 000 посетители кои не посетуваат секојдневно, а тоа значи дека нема да помине долго пред да бидете контактирани за евентуална продажба на вашиот volkswagen golf, volkswagen passat, volkswagen touran, volkswagen polo, или на останатите модели од овој бренд.


Најпопуларен сајт од овој тип - Пазар3 е најпознатиот, а воедно и најголемиот огласувачки и купопродажен сајт во Македонија, а тоа значи дека тука ќе можете да имате успешна продажба на автомобили, живеалишта, електроника, инвентар за вашиот дом и семејство, спортска опрема, и се останато без никаков проблем!


Затоа, започнете со следење на огласите, или пак објавите оглас за продажба на автомобили од марката volkswagen и дознајте зошто Пазар3 е омиленото место за огласување на огромен број на луѓе!


За крај, Ве охрабруваме да внимавате на правилата за огласување, бидејќи тие се повеќе од клучни за да вашите огласи бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации