Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Pazar3 stanovi | Продажба, изнајмување и купување на pazar3 stanovi skopje, pazar 3 stanovi, pazar3 stanovi kumanovo, pazar3 stanovi ohrid достапни на Pazar3.

Pazar3 stanovi | Pazar3, Ви го олеснува процесот на продажба на Вашиот стан во Штип. Прелистајте ги нашите огласи и најдете го Вашиот совршен стан со само неколку клика. Не пропуштајте ги најдобрите огласи за станови на Пазар3!
За полесно пребарување низ сајтот на Пазар3 искористете некои од овие клучни зборови: pazar3 stanovi bitola, stanovi skopje, stanovi aerodrom, stanovi strumica, najnovi oglasi za prodazba na stanovi vo skopje.
На Pazar3, Ви обезбедуваме платформа за успешна продажба и купување на Вашиот стан во Скопје или други градови во Македонија. Секогаш тука за Вас, Пазар3.

22 апр. 20:34
Linku:
Агенција за недвижности Станови  ·  Куманово

Se prodava stan vo Kumanovo

1 ЕУР

Број на соби: 2,5

Вчера 22:00 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo blizina na Bugarska Ambasada

112 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 21:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA NAMESTENA GARSONJERA VO CENTAR

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Вчера 20:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Стан во Топанско поле

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 16:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Нов стан веднаш вселив 37м2 двособен

70 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 16:04 Станови  ·  Охрид

Нов Објект Охрид на ексклузивна локација

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 14:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

NEVSELUVAN TROSOBEN STAN VO CENTAR, DIAMOND

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 14:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva Moderno Ureden Stan Vo Centar

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Вчера 14:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva Moderno Ureden Stan Vo Centar

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Вчера 13:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Dupleks vo Kapistec 144m2

1 500 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 12:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava namestena garsonjera

800 МКД / дневно

Број на соби: 1
Вчера 12:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDVA NOV NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 12:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kratok prestoj apartmani stanovi Skopje

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 50
Вчера 12:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA NOV NAMESTEN TROSOBEN STAN VO KARPOSH 3 -CITY MALL

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 12:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan od 58m2 vo Karpos 4

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
Вчера 12:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO CENTAR- MVR

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 11:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan Vo Centar

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Вчера 11:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO CRNICE

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 11:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva Nov Kompletno Ureden Stan Vo Centar

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Вчера 11:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE IZDAVA STUDIO GARSONJERA / URBAN GARDEN DO AMERICAN COL..

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Вчера 11:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

NEVSELUVAN TROSOBEN STAN VO CENTAR, DIAMOND

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 11:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава стан во Аеродром

1 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
Вчера 11:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan za iznajmuvanje vo blizina na City Mall

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Вчера 10:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA stan vo blizina na Bugarska Amabasada

95 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Онлајн
Вчера 10:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA LUX 4-SOBEN NAMESTEN STAN VO VERINA ORMAN

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 170

Огласи за продажба,izdavanje на станови Скопје и цела Македонија


Pazar3, Ви го олеснува процесот на продажба на Вашиот стан. Независно дали продавате stanovi strumica, stanovi aerodrom, нашиот сајт за огласување Ви обезбедува простор за да го привлечете вистинскиот купувач. Огласете ги Вашите станови со детални информации и прикачени слики, така што ќе бидат големи шансите дека ќе ги привлечете оние кои бараат точно таков стан. Користете ги долунаведените клучни зборови за да стигнат Вашите огласи до потенцијалните купувачи: pazar3 stanovi bitola, pazar3 stanovi skopje, najnovi oglasi za prodazba na stanovi vo skopje, reklama5 stanovi и други. На Pazar3, Ви обезбедуваме платформа за успешна продажба и купување на Вашиот стан.


Пребарувај недвижности и станови на Пазар3


При посета на нашата веб страна и онлајн платформа Пазар3 добивате многу информации за огласи од сите категории низ Скопје, Карпош 1, Каропш 2, Центар, Тетово и цела Македонија од продажба на станови во изградба и спремни luksuzni stanovi, но доколку сакате да бидете насочени кон вистинските огласи за кои сте ја посетиле Пазар3 може да искористите клучни зборови за подобро и поефикасно снаоѓање и штедење на време.


Правила за огласување


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.
Затоа треба да внимавате да бидат точно наведени во насловот што се продава, да имаат соодветен опис што се продава и информации за истиот стан, да бидат точни и коректни.
Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации