Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Stanovi Skopje - продажба на станови во Скопје

Пазар3 е најголемиот онлајн огласувачки простор. Тука можете да продавате и купувате лесно, брзо и едноставно. Во оваа категорија Станови се огласуваат стари и novi stanovi Skopje за продажба во град Скопје. Како и од luksuzni stanovi Skopje до станови со пристапни цени. Погледнете ги сите огласи за продажба на stanovi Skopje веднаш!
21 апр. 20:29
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Стан во Топанско поле

Број на соби: 2
Површина: 60
18 апр. 14:33
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Модерен стан во 80м2 во комплекс Свети Јован

200 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 11:52
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Novi stanovi vo Centar kaj Univerzalna Sala

2 000 ЕУР

Број на соби: 2

Денес 00:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дарма Дома издава нов стан на Водно !

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 00:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

ДАРМА ДОМА izdava luksuzen stan na Vodno blizu Drzavna

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 22:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kisela Voda, stan so 3 spalni vo odlicna sostojba

128 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 22:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Urban stan od 136 m2, pod padinite na Vodno.

179 999 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 22:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Odlicen stan od 71m2, so dve spalni, vo Centar

1 700 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 22:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Novogradba vo finalna faza vo Karposh 4 (stara televizija)

1 600 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 22:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov dupleks od 117m2 vo privaten kompleks vo Bardovci

124 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 22:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Голем, комотен стан во строг центар на Скопје

285 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
Вчера 22:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Нов стан со 2 спални кај поликлиника МВР

147 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Вчера 22:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov nevselen stan od 51m2 vo Dzevahir - kula C

86 700 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 21:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kalives Халкидики мезонет од 90 м2

168 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 90
Вчера 21:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kalives Halkidiki stan od 50m2

75 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 50
Вчера 21:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Neos Marma Halkidiki stan od 102m2

235 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 20:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 20:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Prodava Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

160 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se Prodava Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

160 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Вчера 20:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Edinstvena ekskluzivna ponuda na Vodno

1 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 18:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

STAN ZA DELOVNA NAMENA KAJ CITY MAAL

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 17:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov Moderno Ureden Stan Vo Kapishtec

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 17:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дарма Дома издава нова гарсоњера во Хром !

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 17:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luxury apartment for rent in Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 17:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava stan 55m2 vo Dame Gruev-Gorce Petrov

1 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Вчера 16:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

СЕ ПРОДАВА ГАРСОЊЕРА ВО КАПИШТЕЦ

2 040 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Вчера 16:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava namesten stan vo Novo Lisice

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 16:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ 4

140 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 15:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR, JUZEN BULEVAR

1 850 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 15:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Dvosoben stan od 42m2 Centar pozadi Bunjakovec

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 15:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan vo Hipodrom 53m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 15:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Garsonjera vo Urban Garden

1 850 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Вчера 15:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan od 46m2 so dvor vo Novo Lisice

92 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
Вчера 15:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

125 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 15:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА ВО ТАФТАЛИЏЕ

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 14:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се изнајмува стан со 3 спални во Капиштец

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 14:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ДАРМА ДОМА izdava luksuzen trosoben stan vo Karpos 3

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 14:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prodavame ubav stan, 3 spalni vo Centar.

Број на соби: 4
Површина: 90

Огласи за продажба на stanovi Skopje


Во оваа категорија на Пазар3.мк се огласува, односно, се врши продажба на stanovi Skopje. Доколку сте заинтересирани за купување на stanovi Skopje и сте во потрага по најдобрата понуда на stanovi Skopje во Скопје и околината Пазар3 е вистинското место за вас.


Погледнете ги сите огласи за продажба на stanovi Skopje по различна цена, квадратура, ниво на опременост итн. Клучните зборови како "pazar3 stanovi Skopje," "се продава стан во Скопје", "стан", и "цени на станови во Скопје" ви обезбедуваат лесен и брз начин да пристапите до соодветните огласи. Прелистувајте низ нашите бројни понуди и пронајдете стан кој одговара на вашите потреби и буџет.

Продажба на stanovi Skopje во град Скопје и околните населби


Доколку сакате да погледнете огласи за продажба на stanovi Skopje, односно би сакале да купите stanovi Skopje исклучиво во тој регион, Пазар3 ви овозможува да ги подредите огласите по локација. Како најголемо огласувачко место во Македонија, Пазар3 нуди најголем број на огласи за продажба на stanovi Skopje. Тука можете да сретнете огласи од типот:

- stanovi skopje prodazba

- reklama5 stanovi skopje

- stanovi skopje aerodrom

- oglasi za stanovi skopje

Купување на stanovi Skopje


Купувањето на станови во Скопје претставува одлична инвестициска одлука. Цената на недвижностите во Скопје постојано расте, а поседувањето на stanovi Skopje претставува одлична можност за заработка.

Предности на купувањето станови во Скопје?


Доколку размислувате за купување на стан во Скопје и пребарувате користејќи ги клучните зборови stanovi Skopje, тогаш прочитајте ги следниве предности со кои ќе се соочите при самото купување и живеење во станови.


Прикладни цени - во споредба со градењето на куќи или пак со купување на куќи, трошоците за купување на станови се во голема мера помали од трошоците за куќи, а тоа значи дека би можеле да најдете стан по ваша мера на одлични локации низ Скопје.


Во истовреме, со оглед на фактот што би живееле во зграда, безбедноста ќе Ви биде далеку поголема од онаа на куќите, бидејќи во денешно време скоро во сите згради во Скопје влезовите и околината е опремена со камери кои зналитечно би ја зголемиле вашата безбедност.


Сите сакаме да живееме во "luksuzni stanovi Skopje" и нашата платформа има бројни прекрасни опции за луксузен стил на живот. Од модерни апартмани со современи градби до елегантни вили и куќи со извонредни погледи, ние имаме станови кои ќе ги задоволат вашите потреби.


Огромен избор - во денешно време, Вие нема да се соочите со никакви проблеми при купување на stanovi Skopje, бидејќи тие се достапни на разни населби низ Скопје во најразлични квадратури, стилови и локации!

На Пазар3 ќе можете да купите нови станови, стан со двор, луксузни станови во Скопје, станови во Влае, станови Аеродром, станови во изградба Скопје 2023, нови станови Автокоманда, Центар, Карпош и во останатите населби!


Лесно одржување - во споредба со куќите, за да ја одржувате чистотата на вашиот стан Вие нема воопшто да трошите многу време, бидејќи становите во суштина имаат помала квадратура од онаа на куќите, а во истовреме, влезот на зградите и дворовите ги чистат ангажирани професионалци.


Така да, при откуп на станови, ова ќе Ви биде навистина една од многубројните предности во која сигурно би уживале!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации