Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat

124 , 4
126 , 15
130 , 4
131 , 3
500 , 39
500C , 4
500L , 6
Barchetta , 4
Brava , 128
Bravo , 280
Coupe , 9
Croma , 59
Doblo , 304
Ducato , 26
Fiorino , 32
Grande Punto , 318
Idea , 31
Linea , 68
Marea , 70
Multipla , 38
Palio , 27
Panda , 86
Punto , 1148
Punto Evo , 19
Qubo , 7
Scudo , 35
Sedici , 24
Seicento , 50
Stilo , 344
Tempra , 43
Tipo , 112
Ulysse , 59
Uno , 105
21 ноем. 14:59
Линк
, ,

Fiat Punto 1.3 multijet 2003 dizel

2 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 11:19
Линк
,

Fiat Doblo

4 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999

Денес 12:37 ,

Fiat Bravo 1.8

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:32 , ,

Fiat Bravo -08

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:24 Претпријатие , ,

Fiat Linea 1.3 multijet

5 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 10:24 Претпријатие , ,

Fiat Linea 1.3 multijet

5 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 10:22 Претпријатие , ,

Fiat Linea 1.3 multijet

5 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 10:20 Претпријатие , ,

Fiat Linea 1.3 multijet

5 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 10:17 , ,

Fiat Punto Evo 1.3m-yet 62kw sport full oprema

3 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:38 Претпријатие ,

Fiat Grande 1.9 jtd 96kw -06

2 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 09:13 ,

Fiat Doblo 1.3

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:07 , ,

FIAT BRAVO -11 1.4 BENZIN I PLIN

4 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 08:57 ,

Fiat Punto -98

700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 08:57 , ,

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN -00 SERVO REG.07.2021

1 199 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 08:52 Претпријатие , ,

FIAT DOBLO 1.4 BENZIN PLIN

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 01:39 ,

Fiat Grande Punto 1.9 muljet

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:15 , ,

FIAT GRANDE PUNTO

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 21:43 , ,

Fiat Puntо bez zamena Itno

1 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 21:02 ,

Fiat punto 1.2

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 20:47 , ,

Fiat 500 1.2 benzin

8 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 5 000 - 9 999
Вчера 20:42 , ,

Fiat 500

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 20:26 , ,

Fiat Punto cena po dogovor

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 19:31 , ,

Fiat Brava JTD HSX

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:23 , ,

FIAT PUNTO 1.9 JTD

1 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 18:09 Претпријатие , ,

FIAT 500 BENZIN 900 KUBIKA 62KW 2011GODINA

5 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 18:07 Претпријатие , ,

FIAT 500 BENZIN 900 KUBIKA 62KW 2011GODINA

5 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:53 , ,

Fiat Coupe 16v

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:29 , ,

Fiat Scudo 2.0 120ks 2007 5300evra

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:26 ,

FIAT 500 1.3 DIZEL MULTIJET

5 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 15:53 Претпријатие ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 BENZIN *** 57KW-77KS***

3 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 15:52 Претпријатие ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTJET REDIZAJN

3 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 15:25 Претпријатие , ,

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN 07 GOD FUL OPREMA ODLICNO

2 399 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 14:28 ,

FIAT SEDICI 1.9 120ks 4x4 UNIKAT

4 050 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 13:01 ,

Fiat Doblo

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 13:00 Претпријатие , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8 VENTILI AVTO MIRO

2 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 13:00 Претпријатие , ,

FIAT BRAVO 1.4 i 90ks PERFEKTNO AVTO MIRO

3 890 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 12:41 Претпријатие , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8 VENTILI AVTO MIRO

2 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 12:40 Претпријатие , ,

FIAT BRAVO 1.4 i 90ks PERFEKTNO AVTO MIRO

3 890 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 10:52 , ,

FIAT MULTIPLA

2 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:56 , ,

PUNTO 1.2 EURO 4 KUPEN OD AUTOMOBILE SK

2 399 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 08:37 , ,

Fiat Doblo Cargo

10 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 45 000 - 49 999
Вчера 03:06 ,

Fiat Stilo

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
29 ноем. 23:30 ,

Fiat 750LE

2 000 ЕУР

Година: 1984
Километража: 40 000 - 44 999
29 ноем. 22:46 , ,

Fiat Ducato pali vozi

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 450 000 - 499 999
29 ноем. 21:33 , ,

FIAT BRAVO multijet 1.9 - 07

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
29 ноем. 21:21 ,

Се продава Фиат Пунто / Fiat Punto

2 299 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
29 ноем. 21:12 ,

FIAT PUNTO GRANDE 1.3 DIZEL

3 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
29 ноем. 20:20 ,

Fiat Stilo

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999


Кон почеток