Opel - Продажба на opel автомобили во нова или користена состојба!

Adam , 5
Agila , 89
Antara , 164
Arena , 2
Ascona , 18
Astra , 3097
Calibra , 14
Campo , 4
Combo , 94
Corsa , 2160
Frontera , 101
GT , 3
Insignia , 188
Kadett , 85
Manta , 1
Meriva , 509
Mokka , 8
Monterey , 2
Movano , 2
Omega , 124
Rekord , 14
Senator , 1
Signum , 79
Sintra , 23
Tigra , 161
Vectra , 1183
Vivaro , 33
Zafira , 747

Нудите opel автомобил, или пак сакате да направите продажба на вашата opel corsa, opel astra, opel meriva, opel zafira, opel insignia, opel antara и на останатите модели, без притоа да се соочувате со никакви потешкотии?


Пазар3 нуди решение за вас, а тоа е преку објавување на оглас за продажба на некој од моделите на opel, или пак преку пребарување на огласи во кои продавачите нудат автомобили за продажба чиј бренд е токму Opel!

23 јул. 18:09
Link:
, ,

Opel Corsa C 1.3 CDTI 2005

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:24
Link:
, ,

Opel Vectra C dizel 2004 odlicna

2 900 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999

Денес 17:23 , ,

Opel Corsa 1.2ben/plin 2009 PERFEKTNA

3 890 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 17:17 ,

Opel Zafira

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:15 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI COSMO-11

5 800 ЕУР Price Reduced

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 17:12 , ,

Opel Astra 1.7 CDTI

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:09 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI COSMO-11

5 800 ЕУР Price Reduced

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 17:03 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA K 1.6 CDTI 75KW ECOTEC AVTO MIRO

10 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 16:52 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.2 benzin twinport cosmo 2006 perfektna

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:51 Претпријатие ,

Opel Vectra C 1.9 cdti 120ks redizajn model 2007 unikat

4 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 16:48 Претпријатие ,

Opel Meriva 1.4 benzin redizajn 2008 novo vozilo

3 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:47 Претпријатие ,

Opel Astra GTC 1.7 CDTI redizajn 2009 nova

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:47 Претпријатие ,

Opel Corsa C 1.2 twinport cosmo 2006 perfektna

2 690 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:40 ,

OPEL SIGNUM 1.9 CDTI

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:29 , ,

Opel Vivaro 8+1 -15

13 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:27 ,

Opel Signum 1.9 dizel 2005

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:21 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.2I 2009 kako nova 107.000km Auto Grup

3 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 15:33
Link:
,

Opel Astra

11 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 15:05 Претпријатие ,

Opel Astra J 1.4 turbo 2011 odlicna

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:34 ,

ASTRA GL

2 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 50 000 - 54 999
Денес 14:01
Link:
, ,

Opel Zafira dizel 2008 1.7 isuzu

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:54 , ,

Opel Corsa 1.2i/GPL 2009g FABRIKA

3 890 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 13:46 , ,

Opel Corsa 1.2i/GPL 2009g FABRIKA

3 890 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 12:51 ,

Opel Astra G 1.4 registrirana

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:30 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7 CDTI unikat uvoz od Germanija

6 250 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:29 Претпријатие , ,

Opel Zafira 1.9 CDTI 110ks cosmo perfektna

4 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:20 ,

Opel Astra bertone

2 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:57 ,

Opel Vectra C . 2.0 TDI

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:52 ,

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN METAN -04

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:49 ,

Opel Corsa

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:01 Претпријатие , ,

Opel Crossland X 1.6 ecotec D led Avto Miro

12 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 11:01 Претпријатие , ,

Opel Insignia 1.6 CDTI biznis Avto Miro

15 400 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 10:13 , ,

Opel Insignia bez zameni

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:02 , ,

Opel Zafira 1.9 dizel 2005

3 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:53 ,

OPEL AGILA 1.0 BENZIN PLIN 2002 GODINA REGISTRIRANA

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:45 ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI 101 KS 2004 GODINA REGISTRIRANA

3 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:15 Претпријатие ,

Opel Vectra 1.9 cdti AC Avto Alex Veles

4 980 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 08:56 , ,

Opel Vectra 2000 dizel

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 08:56
Link:
, ,

Opel Corsa 1.7 Isuzu motor

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:56 Претпријатие , ,

Opel Meriva 1.7 CDTI klimatronic 2007 Avto Niki

2 899 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 04:19 ,

Opel Astra -94

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 5 000 - 9 999
Денес 00:41 , ,

Opel Astra kako nova

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 23:22 ,

Opel Astra benzin plin 1999 so full oprema

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: > 500 000
Вчера 22:54 , ,

Opel Insignia

8 700 ЕУР Price Reduced

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 22:38 Претпријатие , ,

Opel corsa 1.3 cdti- 2005

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 21:19 , ,

Opel Astra 2001 benzin plin vo odlicna sostojba

1 950 МКД Price Reduced

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:10 ,

Opel Tigra 16v 1.6 tng 1999

14 000 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:13 , ,

Opel Astra Classic 1999

850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999

Дали сте знаеле: "opel", "opel corsa mk", "opel mk", "opel mk koristeni vozila" се најчестите огласи на кои што ќе можете да наидете во оваа категорија, а тоа е одличен показател за големата популарност на автомобилите на opel на нашиот сајт.


Зошто opel автомобилите се толку застапени на Пазар3?


Одлични модели - германскиот производител opel има модели кои што се достојни за било која категорија на возачи, почнувајќи од мали автомобили, SUV, седан, миниван и тн, а поради ова, постои фантастична понуда и побарувачка на нашиот сајт токму за овие автомобили.


Тука, Вие ќе можете да пронајдете или да направите продажба на автомобили од opel без никаков проблем, бидејќи интересот за opel corsa, opel astra, opel meriva, opel tigra, opel antara, opel zafira, opel insignia и на останатите модели е огромен!


Сигурност и доверливост - автомобилите на opel се далеку познати по нивните безбедносни системи, а тоа ги прави да бидат одличен избор за секој кој што би сакал да стане сопственик на возила кои ќе Ви гарантираат сигурност на патиштата.


Комфор и издржливост - дури иако сте поминале стотици илјади километри како сопственик на некој од моделите на opel, Вие нема ниту да почувствувате дека вашиот автомобил старее.


Ова е и сосема очекувано, бидејќи германските производители, вклучувајќи го и Opel се врвни мајстори во производство на автомобили.Како да објавите оглас за продажба на вашиот opel автомобил?


Пазар3 е одлично место за огласување, впрочем, луѓето обожуваат да објават оглас на најголемото огласувачко место во Македонија, а во тоа голем удел имаат и практичните алатки кои што се достапни на нашиот сајт.


Но, за да ја зголемите ефикасноста на огласите, потребно е да внимавате на следниве 3 работи:


Уредување - уредувањето на огласите треба секогаш да биде вашиот приоритет, бидејќи само оние огласи кои што имаат јасно дефиниран наслов - "prodavam opel", но, тоа не треба да значи дека вашиот целосен оглас треба да се состои само од "prodavam opel".


Наместо тоа, во главниот дел наведете за каков модел станува збор, цена, километража и сл карактеристики, и впишете го телефонскиот број во завршниот дел.


Фотографија - секогаш настојувајте да објавите фотографија од вашиот opel автомобил, но ова правило важи и за секаков вид на продажба, без разлика дали станува за автомобили, живеалишта, или пак за нешто што е поврзано со вашиот дом и семејство.


Зошто? Бидејќи огласите кои имаат слика се далеку поефикасни од оние кои немаат, а во ова бидете сигурни.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации