Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Audi , 8
BMW , 11
Chevrolet , 3
Citroën , 12
Daewoo , 3
Fiat , 13
Ford , 1
Honda , 2
Hyundai , 10
Jaguar , 1
Jeep , 3
Lancia , 1
Lexus , 2
Mazda , 1
MINI , 2
Nissan , 4
Opel , 15
Peugeot , 28
Porsche , 1
Renault , 19
Seat , 2
Škoda , 2
Smart , 1
Suzuki , 1
Toyota , 2
Volvo , 3

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

06 Gush 18:15
Линк
, ,

Toyota Land Cruiser

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 11:24 Shitorja , ,

Opel Zafira 1.9cdti 7 sedista model 2008

3 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Gush 20:17 , ,

Peugeot 206 2003

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Gush 17:59 , ,

Mercedes-Benz 200 plin benzin 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Gush 11:27 , ,

Peugeot 407 2.0 16v

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Gush 09:28 , ,

Fiat Linea 2009 benzin

3 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Gush 17:17 ,

FIAT BRAVO 1.9 multijet 120 KS

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 12:47 Shitorja ,

Peugeot 5008 sedum sedista 1.6 Bluehdi 120hp

24 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Gush 19:06 Shitorja , ,

Tikan automobile

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 17:16 Shitorja ,

Bmw X5 3.0XI

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 19:44 ,

OPEL CORSA 1.0

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 19:10 Shitorja ,

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI AVTOMATIK DSG 2017 GODINA

22 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Gush 19:06 Shitorja ,

Toyota Rav 4 2.2 dizel avtomatik 4x4 110kw 2011

12 199 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Gush 19:30 ,

Итно!

1 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Gush 12:42
Линк
, ,

Hyundai Getz

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Gush 17:41
Линк
, ,

Mercedes Sl350 benzin cabriolet

Viti: 2003
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Gush 03:55 , ,

Citroen berlingo 1.6 hdi klima odlicno

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Gush 10:49 Shitorja ,

VW Touareg v6 3.0TDI 245ks 4x4 bluemotion 2012

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Gush 18:15 , ,

Toyota Land Cruiser

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 14:11 , ,

Hyundai Getz

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Gush 00:47 ,

Epica

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 12:55 Shitorja ,

Peugeot 208 1.4hdi uvoz Italy Perfect Auto

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Gush 18:19 Shitorja ,

Volvo XC 60 2.4 D5 215ks 2013 Rdesign Mk tabli

16 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 11:28 ,

Se Prodava Peugeot 406 hdi 2.0 dizel

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 11:28 ,

Se Prodava Peugeot 406 hdi 2.0 dizel

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 09:23 Shitorja ,

Porsche Cayenne 3.0 dizel Mk tabli perfekten

28 500 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Korr 01:44 , ,

Nissan Qashqai 1.6 dci 130ks 4X4 facelift 2012

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Korr 14:57 , ,

Citroen c4

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Korr 14:27 Shitorja ,

Seat Altea XL 1.9 TDI Reference Comfort

4 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 14:18 Shitorja ,

Nissan Qashqai 1.5 dCi Acenta

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 14:15 Shitorja ,

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI Track & Field 4Motion

11 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 08:20 , ,

Citroen C5

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Korr 19:18 ,

Hyundai Accent plin benzin 2000

1 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Korr 12:34 Shitorja ,

Renault Clio 1.5 DCI 2009 full oprema fabrika

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Korr 18:12 Shitorja ,

Peugeot 407 2,0 HDI 2009 navi AC Avto Alex Veles

5 590 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Korr 17:50 , ,

Peugeot Partner 2006 benzin plin

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Maj 20:49 ,

Bmw 320

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 13:22 Shitorja , ,

Citroen C3 2011 1.6 hdi 68kw

4 899 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Qer 02:53 , ,

Peugeot 206 sedan 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Qer 21:09 ,

BMW 520d 2011god - Automatic

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 21:07 ,

BMW 520d 2011god - Automatic

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 13:26 ,

Se prodava Hyundai Tucson 2005 4x4 dizel

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Qer 12:31 ,

VW Sharan Freestyle 2.0 TDI

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 17:45 ,

Se prodava Peugeot 307 sw

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione