Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Itno prodavam stan - Со Пазар3 секогаш може да продавате и купувате брзо и лесно

Пазар3 Ви нуди одлична можност за продажба на вашите недвижности, почнувајќи од живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи, како и продажба на станови насекаде во Македонија, и тоа со само еден клик!


Огласете се, и направете prodazba na stanovi vo skopje, prodazba na stanovi vo stip или извршете продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, prodazba na stanovi vo ohrid, како и вон Скопје на лесен и едноставен начин, благодарејќи му на Пазар3!
28 фев. 08:57
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA STAN VO AERODROM

140 000 ЕУР

Број на соби: 3
19 фев. 16:54
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам стан во изградба.

Број на соби: 2

Денес 22:39 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan na prizemje so dvorce

1 380 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Денес 22:39 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan so garazno mesto vo Debar Maalo

114 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 21:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

EKSKLUZIVNO NOV DVOSOBEN STAN SO DVOR VO CENTAR

2 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 21:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

60 000 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 20:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

48 000 ЕУР

Број на соби: 1
Онлајн
Денес 20:31
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Продажба на стан 81м2

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 20:31
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodavaat stanovi vo Gorce Petrov

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 18:59 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се Продава Стан 45м2 со подземен паркинг

85 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 17:09 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava garsonjera od 43 m2 i terasa 6 m2

77 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 16:29 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Ѓорче Петров/Хром стан од 49м2 со кровна тераса 49м2

1 225 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 14:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava ili izdava stan 71м2 na Vodno

1 400 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 14:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov luksuzen stan na Vodno

Број на соби: 4
Површина: 150
Денес 14:08 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава Нов стан во Центар

79 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 14:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се издава стан на Водно

550 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 14:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Luksuzen stan na Vodno

2 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 14:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava nov stan na Vodno

2 300 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 14:01 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam stan blizu Ekonomskoto ucilistee

90 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 13:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan Vo Diamond Limak

Број на соби: 2
Денес 13:47 Станови  ·  Скопjе  ·  Илинден

NOV STAN VO ILINDEN 63m2

900 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov stan kaj Mlecen

1 900 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 13:25
Линк
Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Dojran so odlicen pogled

40 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
Денес 13:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Edinstvena ekskluzivna ponuda na Vodno

1 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 12:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzen apartman za kratok prestoj Soborna Jack 4

40 ЕУР

Број на соби: 1,5
Денес 12:08
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Продажба на последни станови

1 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 12:08
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

ЕКСКЛУЗИВЕН СТАН ВО БИСИ ЦЕНТАР

289 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 11:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SE PRODAVA NOV STAN VO CENTAR NA OHRID

1 500 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 11:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Илинден

Iznajmuvam luksuzno opremen stan

1 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 10:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

N_LISICHE SE PRODAVA ILI IZDAVA 68m2 PRIZEMJE

250 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 09:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs Renoviran i namesten stan 77 m2 kaj h.Flamengo

1 250 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 09:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs stan 74 m2 na 1 kat nas.H.Uzunov juzen odlicen

1 350 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Денес 09:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Ubava garsonjera 26 m2 vo centar blizu pazarot

46 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 09:08
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stanovi od 47 do 68m2

Број на соби: 3
Денес 09:08
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan vo Centar

1 700 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 09:03 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam nov stan vo Kozle-luksuzen

Број на соби: 3,5
Денес 08:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan/stanovi vo Kisela voda

1 350 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 06:28
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Продавам 2 стана x 80м2 во - Расадник

110 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 05:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

se prodava stan 83 m2 trosoben

1 190 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 02:04 Станови  ·  Охрид

Се продаваат нови станови:гарсоњера, еднособни

1 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 23:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Продавам Стан во Т. Поле, Скопје

100 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 20:57
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во City Tower

2 150 ЕУР

Број на соби: 4

Зошто Пазар3 е идеалното место за продажба на станови?


Огромна посетеност - доколку сакате вашата продажба на станови да биде реалиазирана во најкус рок, тогаш една од предностите на огласување на Пазар3 е и големата посетеност!


За ваша информација, преку 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да го разгледаат вашиот оглас за “prodavam stan”, “kupuvam stan vo skopje”, “се продава гарсоњера”, како и продажба на станови скопје и во останатите градови во Македонија!

Веродостоен сајт - Пазар3 не само што е веродостоен сајт, туку е и најголемото и најпознатото купопродажно и огласувачко место во државата, што е одлична можност за секој кој што е во потрага по станови, или пак сака да направи брза продажба на станови.

Откако ќе објавите оглас за продажба на станови, бидете сигурни дека за кратко време ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти за вашата продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, продажба на нови станови карпош, продажба на нови станови во кисела вода и тн!

Одлични алатки за користење - постоечките алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на оглас, ќе Ви помогнат многу во продажба на станови, бидејќи оние кои што се заинтересирани ќе можат да пребаруваат огласи, а Вие, кои нудите продажба на станови би можеле да ги известите посетителите за вашата намера!

Имено, полето за пребарување и филтрите се на ваш дофат, и истите ќе можете да ги користите за да добиете персонализирани огласи откако ќе внесете фраза која асоцира на вашата потреба - "стан во џевахир", "стан во охрид", "najnovi oglasi za prodazba na stanovi vo skopje", "продажба на станови скопје", и тн.

Ако пак сакате регистрирате оглас за продажба на станови, тогаш Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на лесни и едноставни огласи за читање!

Како до лесна продажба на станови?


Огласете се - преку огласување на Пазар3, шансите за продажба на станови кои се во ваша сопственост е можеби и најдобриот начин за постигнување на оваа цел, бидејќи ако не го сторите тоа, никој не би знаел дека воопшто продавате станови.

Цена - консултирајте се со финансиски експерти, агенција на недвижности, или пак распрашајте се за цената според квадратура и локација на вашите станови.

Зошто? Бидејќи постои огромна разлика во цената во продажба на станови. На пример, продажба на нови станови во кисела вода имаат различна цена од продажба на нови станови карпош, или пак продажба на станови во охрид не се ни малку слични ако сакате да направите продажба на станови скопје.


Фотографирајте - објавете професионална фотографија и зголемете ја заинтересираноста на вашиот стан во џевахир, стан во охрид, односно направете ја самата продажба на станови многу полесна!

Секој би сакал да види како изгледаат вашите станови, па на тој начин, најмете професионален фотографер кој успешно би ги прикажал вашите станови во вид на слика.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации