Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Daewoo

Espero , 24
Evanda , 2
Kalos , 5
Lanos , 156
Leganza , 15
Matiz , 190
Musso , 3
Nexia , 73
Nubira , 37
Racer , 46
Tacuma , 10
Tico , 164

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Daewoo | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

27 Qer 09:42 ,

Daewoo Tico

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 23:22 , ,

Daewoo Tacuma 2.0 CDX prv sopstvenik

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 11:08 ,

Daewoo Matiz 800cc 2007 870000km registriran

1 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Qer 05:32 ,

Matiz

30 000 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
18 Qer 17:07 ,

Daewoo Matiz 1.0 benzin -плин 2007 so klima od prv gazda

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
14 Qer 17:41 ,

Daewoo

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 12:42 , ,

Matiz 800cc

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 19:31 , ,

Daewoo Racer 1995

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Maj 08:24 Shitorja ,

Daewoo Matiz 2008 112.000km max socuvan

1 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Maj 23:07 ,

MATIZ

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Maj 17:24 , ,

Daewoo Lanos 2000

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 11:26 , ,

Matiz

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Maj 21:35 ,

Daewoo Tacuma 2001

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Maj 21:00 ,

Daewoo Tacuma 2001

3 000 MKD

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 07:38 , ,

Daewoo Tico 1995

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Maj 13:54 Shitorja , ,

Veligdenski popust kamion Daewoo

1 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Maj 11:02 ,

Daewo Lanos Plin i Benzin.

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 11:02 ,

Daewo Lanos Plin i Benzin.

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 11:02 ,

Daewo Lanos Plin i Benzin.

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Maj 03:48 , ,

Daewoo Tico 1999 benzin

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 03:19 , ,

Daewoo Tico 1999 benzin

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 12:00 ,

Daewoo Lanos SE 1.5 benzin

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Maj 11:30 ,

Daewoo Lanos SE 1.5

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Pri 23:58 ,

Daewoo Lanos 1.5 benzin

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Pri 17:04 ,

Daewoo Lanos benzin 1998

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Pri 18:23 , ,

Daewoo Lanos 2000

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 12:53 , ,

Daewoo Leganza 2000

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Pri 16:13 , ,

Daewoo Lanos 2000 benzin i plin

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 16:58 ,

Se prodava tico

750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 18:40 ,

Daewoo Lanos 2000 benzin i plin

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Pri 11:43 , ,

Daewoo Matiz 1999

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Pri 14:26 , ,

Daewoo Kalos 1.2 2004 full oprema atest plin

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Mar 21:38 , ,

Daewoo Matiz 2007 od prv gazda

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Mar 12:32 ,

2001 DAEWO LANOS 1.5 BENZİN&PLİN

999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 17:34 , ,

Chevrolet Matiz 2006

1 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
12 Mar 18:19 , ,

Продавам Daewoo Lanos

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Shk 22:11 , ,

Matiz Daewoo 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Shk 21:37 ,

Daewoo Tico 2000

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Jan 16:19 , ,

Dobro socuvan Daewoo Matiz 2008

1 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Jan 18:07 ,

Matiz Daewoo 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Jan 14:17 , ,

Daewoo Lanos 1.5 benzin+plin 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Jan 16:40 , ,

Daewoo Nexia 1998 G Reg Cela Godina !

950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Jan 17:12 , ,

Daewoo lanos 1.5

950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Dhj 12:36 ,

Daewoo Matiz 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Nën 13:50 ,

Daewoo Nexia 1997

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 13:21 , ,

Daewoo Lanos 2000 benzin i plin

1 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Nën 01:02 , ,

Се продава добро сочуван Матиз

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
22 Tet 20:52 , ,

daewoo lanos

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 02:35 , ,

daewoo lanos

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Sht 04:59 , ,

Otkupuvam , Ponudete Daewoo tico , tiko , тико.. Sekakvi .

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Daewoo | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione