Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | MINI

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | MINI | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

24 Maj 10:00
Link:
, ,

Mini Cooper 2003

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Dje 19:15 Shitorja , ,

Mini Cooper D 1.6 hdi

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:37 Shitorja , ,

MINI Cooper 1.6 cabrio

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:10 , ,

Mini Cooper S 1.6 benzin 120kw 2003 full servis

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 15:38 , ,

Se prodava ili menuva

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 10:00 , ,

Mini Cooper 2003

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 09:56 , ,

Mini Cooper 2003

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 15:20 Shitorja ,

Mini Cooper SD Countryman 2.0D 143ks registrirana zamena

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 14:53 , ,

Mini Cooper S 60 years Anniversary

29 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Maj 22:14 , ,

MINI.COOPER.1.6.BENZIN 02.GOD.OD.CH.KAKO.NOV.FULL

2 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 11:04 ,

Mini Cooper 1.6 115HP

2 850 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 10:48
Link:
,

Mini One 1.6

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 21:20 , ,

Mini Cooper 1.4 benzin 2009 atest plin kako nov full

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 08:59 ,

Mini Cooper 1.6 115ks panorama

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Maj 10:03 Shitorja ,

Mini Cooper One 1.6 9ks 175.000km nov 2006 MT Auto

3 999 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 10:01 Shitorja ,

Mini Cooper One D 1.4d 90ks nov 2007 MT Auto

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Maj 06:32 , ,

MIni Cooper 1.6

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Maj 11:01 ,

Mini One 1.4i

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Maj 13:20 Shitorja , ,

MINI Countryman 1.6d 110ks 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Pri 14:52 , ,

Mini Countryman 1.6 dizel all 4 luxury model 2011 navigacija

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Pri 14:11 Shitorja ,

Mini Cooper S sport 2008 panorama full

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 05:03 , ,

MINI Cooper 1.4 benzin 2009 atest plin kako novo full

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 02:50 , ,

MINI Cooper 2.0D 143ps 2011 dizel full oprema

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Pri 13:43 ,

Mini Cooper 1.6 benzin 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 21:00 ,

Mini Cooper 1.6

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 17:11 ,

Mini Countryman 2.0 105kw

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 07:45 , ,

Electricno vozilo ZD D2 180km avtonomija

12 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Mar 09:24 , ,

Electricno vozilo ZD D2 so 180km avtonomija

12 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Mar 15:57 ,

Mini Cooper 1.6

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Mar 14:12 , ,

Mini Cooper 1.6 benzin 115ks 2003

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 17:44 ,

Mini CountrymanS John Cooper Works ALL4

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Mar 11:30 ,

Mini Cooper S 1.6 benzin

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Mar 10:37 Shitorja ,

MINI ONE 1.4i

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Mar 22:07 ,

Mini Cooper R56 1.6

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 21:28 , ,

Mini One 2003

2 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Shk 14:08 , ,

Mini One 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Shk 06:07 ,

Mini Cooper 2007 benzinec

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 19:11 , ,

Mini Cooper S R53

4 950 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 13:19 ,

Mini Cooper S avtomatik

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Jan 19:59 Shitorja , ,

Mini Cooper 1.6i so full oprema

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Jan 15:50 , ,

Mini Cooper S clubman 1.6 174ks

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Jan 16:56 , ,

Mini Cooper Hatchback 1.6

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Jan 22:40 , ,

Unikaten Mini Cooper 1.6

2 750 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Jan 07:01 Shitorja ,

Mini Cooper 1.6 i benzin i plin 90ks 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Dhj 14:24 Shitorja ,

Mini Cooper S 2002

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 22:30 ,

Se prodava MINI COOPER 2.0 sd Countryman

12 799 MKD

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 18:15 , ,

Mini one D Damage engine

3 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 01:31 , ,

Mini Cooper 1.6S turbo 184ks 2010 nov uvoz

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Nën 20:50 , ,

Mini Cooper 2.0sd

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Nën 14:50 , ,

Mini Cooper s Clubman 2009 174ks

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Nën 12:12 ,

Mini Cooper 2003

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | MINI | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione