Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Мini cooper | Продажба на половни автомобили од моделите како mini cooper s, mini cooper countryman, mini cooper mk на Pazar3.mk

1300 , 3
Clubman , 13
Cooper , 183
Cooper D , 32
Cooper S , 59
Cooper SD , 7
Countryman , 34
ONE , 88
One D , 19

Мini cooper | Добредојдовте на Пазар3, Вашиот прв избор за купување и продавање на Мini cooper. Доколку сте во потрага на одлични возила, моделите како Мини од сите модели - од класичниот mini cooper s до модерниот mini cooper countryman. Прелистајте ги нашите огласи и најдете го Вашиот совршен автомобил со само неколку клика. Не пропуштајте ги најдобрите огласи за Мини автомобили на Пазар3!
Доколку сте обожавател на брендот Mini пребарувајте на нашиот веб сајт со клучен збор mini cooper pazar3 и уживајте во поволностите што ги нуди нашиот веб сајт за да го пронајдите најдобриот модел на автомобил.
Секогаш тука за Вас, Пазар3.

14 апр. 11:17
Линк
Автомобили  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mini Countryman S ALL4 - 181 KS

11 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 09:13 Авто плац Автомобили  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Крива Паланка

MINI COOPER D COUNTRYMAN 1.6 ALL4 NA 130.000KM PERFEKT AUTO

9 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
14 апр. 14:27 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper D  ·  Куманово

Mini Cooper D

8 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
14 апр. 11:17
Линк
Автомобили  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mini Countryman S ALL4 - 181 KS

11 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 14:40 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Куманово

MINI COOPER S CABRIO **~PROSTOR ZA DOGOVOR~**

6 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 12:26 Авто плац Автомобили  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Скопjе  ·  Илинден

MINI COUNTRYMAN 2.0D AUTOMATIC 2014 [СЕРВИСИРАН]

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
13 апр. 10:28 Авто плац Автомобили  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mini Cooper Countryman 2.0 dizel D4D bmw motor

11 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
11 апр. 09:20 Авто плац Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper D  ·  Скопjе  ·  Скопје

MINI COOPER D 2011 GOD FABRIKA FUL OPREMA

6 499 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
09 апр. 09:33 Авто плац Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Охрид

Mini Cooper S Cabrio

5 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
09 апр. 05:17 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper SD  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

MINI Cooper Countryman SD

12 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 08:47 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Mini Cooper one 2003g 1.6 benzin ful opremen registriran

2 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 10:05 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mini Cooper 1.6 benzin 85kw

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
04 апр. 05:11 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Струга

Mini Cooper vo odlichna sostojba

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
01 апр. 11:10 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Центар

MINI One so John Cooper Works oprema

17 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999
29 мар. 12:14 Автомобили  ·  MINI  ·  Clubman  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PRODAVAM -MENUVAM CLIBMEN PERFEKTEN 2009

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
25 мар. 16:12 Авто плац Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Тетово

Mini one

5 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 12:39 Автомобили  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Скопjе  ·  Чаир

MINI COUNTRYMAN 2.0 SD / 2012 God

11 500 МКД

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 21:18 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Скопjе  ·  Аеродром

MINI Cooper 1.6i 75hp 2011g

6 290 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
19 мар. 15:18 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Охрид

Se prodava Mini cooper one 70kw

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
18 мар. 17:24 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Скопjе  ·  Центар

Mini Cooper S Turbo

17 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 80 000 - 84 999
17 мар. 15:47 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Скопjе  ·  Центар

Mini Cooper 1.5 Benzin 136hp

8 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
16 мар. 16:42 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Кочани

Mini One 1.6 - 2003

2 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
13 мар. 01:18 Автомобили  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Скопjе  ·  Аеродром

MINI COUNTRYMAN S ALL 4

11 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
07 мар. 00:02 Автомобили  ·  MINI  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Скопје

Mini Cooper D Countryman

12 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999
05 мар. 10:46 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mini Cooper ONE 1.4 2008 (Polo Ibiza Corsa Bmw Audi)

4 499 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
03 мар. 17:25 Автомобили  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mini Countryman 2.0 d 4all

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
28 фев. 12:32 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam unikatno vozilo, edno vo RM so ful oprema!

29 800 ЕУР

Година: 2021
Километража: 30 000 - 34 999
24 фев. 19:12 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava MINI ONE-1.6 66kW-2004g-Benzin/Plin

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
20 фев. 17:01 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Охрид

Mini Cooper One 1.6 LPG 116 Hp

2 799 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 02:23 Автомобили  ·  MINI  ·  Clubman  ·  Скопjе  ·  Арачиново

MINI COOPER SD CLUBMAN 2.0 DIZEL AUTOMATIK

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
10 фев. 22:46 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Струмица

Mini cooper

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
08 фев. 10:40 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA MINI - ONE 1.4

5 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
01 фев. 09:39 Автомобили  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

MINI Countryman 1.6 dizel 2011 ekstra kako nova

8 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
31 јан. 22:22 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Куманово

Mini Cooper

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
31 јан. 10:01 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Струга

Mini cooper vo odlichna sostojba

1 ЕУР

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
30 јан. 12:14 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mini one 1.6 75kc 2012

6 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
27 јан. 09:38 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Скопjе  ·  Скопје

MINI Cooper 1.4d4d dizel 6 brzini odlicen

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 јан. 18:01 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mini Cooper Cabrio

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
11 јан. 09:50 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

odlicen kuper

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 08:47 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Скопjе  ·  Аеродром

MINI Cooper 1.6D 2006 full oprema odlicna

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 дек. 15:34 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mini Cooper S

10 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
15 дек. 10:27 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Карпош

MINI COOPER 1.4 benzin

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 55 000 - 59 999
13 дек. 09:22 Автомобили  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

MINI COUNTRYMAN 1.6 D ALL4 FULL OPREMA EKSTRA KAKO NOVA

8 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
13 дек. 08:54 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper D  ·  Тетово

prodavam mini cooper vo odlicna sostojba

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 17:04 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Кичево

Mini Cooper ONE 1.6

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
17 ноем. 12:39 Автомобили  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Скопjе  ·  Карпош

MINI COOPER COUNTRYMAN 4X4

15 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
15 ноем. 11:59 Автомобили  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MINI COOPER COUNTRYMAN 4X4

14 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
13 ноем. 23:41 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam mini cooper

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 20:18 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava Mini one

3 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 13:38 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava Mini Cooper Avtomatic

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
02 ноем. 14:58 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Тетово

Mini coper s

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999

Половни автомобили на Мini cooper на Пазар3


Мini cooper | Купувањето или продавањето на Вашиот mini автомобил никогаш не беше подобро и полесно. На Pazar3, сме посветени на обезбедување на најдоброто искуство за нашите корисници. Специјализираната категорија за mini cooper pazar3 огласи обезбедува брз и лесен начин за пристап до најновите модели и извонредни понуди на огласи.
Без разлика дали сте заинтересирани за mini cooper s со својата модерна и функционална изработка, mini cooper countryman со своите современи карактеристики или Мini cooper, класиката што години наназад остава впечаток, Pazar3 има огромна понуда која ќе ги задоволи Вашите потреби.
Продавајте со сигурност и купувајте со задоволство. Огласете го Вашиот mini cooper cena и привлечете внимание со детални фотографии и опис кои ги истакнуваат предностите на Вашиот автомобил. Ако барате mini cooper mk cena за градска вожња или pazar3 mini cooper за семејни авантури, Pazar3 има разнообразна понуда за секој вкус.
Пазар3 е водечката платформа за огласување на половни возила во Македонија. Нека Ви биде прв избор нашиот сајт доколку се одлучувате за огласување или купување на користени автомобили.
Секогаш тука за Вас и Вашите потреби за купување и продавање на предмети или недвижности.


Правила за огласување на автомобили


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.
Затоа треба да внимавате да бидат точно наведени во насловот што се продава, да имаат соодветен опис што се продава и информации за истото возило, да бидат точни и коректни.
Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации