Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura

Acura , 27
Aixam , 5
Alfa Romeo , 1518
Alpina , 7
Audi , 7791
BAIC , 1
Bentley , 6
BMW , 7865
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 14
Chevrolet , 926
Chrysler , 170
Citroën , 3458
Corvette , 5
Dacia , 203
Daewoo , 788
Daihatsu , 87
DeTomaso , 1
Dodge , 75
Ferrari , 1
Fiat , 4314
Ford , 5669
GMC , 6
Great Wall , 15
Honda , 581
Hummer , 20
Hyundai , 1242
Infiniti , 7
Isuzu , 13
Jaguar , 141
Jeep , 366
Kia , 789
Lada , 668
Lancia , 236
Land Rover , 545
Landwind , 1
Lexus , 56
Lifan , 1
Lincoln , 13
Maserati , 12
Maybach , 4
Mazda , 898
Mercedes-Benz , 9970
MG , 10
MINI , 446
Mitsubishi , 532
Morgan , 1
Nissan , 878
NSU , 6
Opel , 10378
Peugeot , 5213
Piaggio , 10
Pontiac , 6
Porsche , 198
Proton , 5
Renault , 4977
Rover , 292
Saab , 73
Seat , 3022
Škoda , 1202
Smart , 333
Ssangyong , 114
Subaru , 79
Suzuki , 548
Tata , 9
Tesla , 10
Toyota , 1067
Triumph , 6
TVR , 4
UAZ , 32
VW Volkswagen , 17751
Volvo , 437
Wartburg , 9
Wiesmann , 1
Yugo , 643
Zastava , 376

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 18:45
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup

AUDI Q3 2.0TDI 150ks Automatic Virtual Cockpit - 2019

29 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Pri 21:40
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Shkup

VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0TDI BLUEMOTION 2015/14��

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:17
Линк
Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Shkup  ·  Centar

Mitsubishi L200 III 4x4 113 kW / 154 ks (2017) 63 000 km

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

Sot 17:10 Vetura  ·  Kia  ·  Optima  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

KIA OPTIMA 1.7CRDi 136hp 2013g ������������

14 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:09 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

ALFA ROMEO MITO 1.4 TURBO QUADRIFOGLIO VERDE ⁷

7 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:09 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW Golf 6 1.4 i

6 490 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:07 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Passat CC 4Motion 2.0tdi 140ks.Panorama

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:06 Auto sallon Vetura  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Suzuki Swift 1.3DDIS 75ks 2012g.

6 250 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 17:06 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Passat 2.0tdi 140ks.2013g.

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:05 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Audi A3 1.6tdi 105ks.2013g.

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:05 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 2008 1.6eHDi 92hp 2015/16g

11 290 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:05 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Ford Focus 1.6TDCi 66kw/90hp 2008g

4 890 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:04 Vetura  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava Hyundai Accent so atest plin

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:04 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

BMW X3 2.0XDrive 143hp 4x4 2009g FACELIFT

8 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:03 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 207 1.6hdi 109ks.08g.

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 17:03 Auto sallon Vetura  ·  Honda  ·  Civic  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Honda Civic 1.6D 120ks 2015g

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:02 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Golf VII 1.6tdi .105ks.14g.

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:02 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Polo 1.2tdi Bluemotion 2011g.

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 17:01 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Seat Leon FR 2.0tdi 150ks.2013g

11 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:00 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Passat 2.0tdi 140ks.2013g.Highline

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:00 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Fiat Panda 1.2i 70ks 2012g

5 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 16:54 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Centar

MERCEDES-BENZ C-CLASSE COUPE 220CDI 170HP 9GTRONIC AMG Line

36 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:49 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi A5 2.0tdi 170ks Coupe Model 2010god

9 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:43 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

HYUNDAI iX35 1.7CRDi 116KS 2011 (AUTO KODEKS)

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:35 Vetura  ·  BMW  ·  325  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW.325.i.BENZIN.07.GOD AUTOMATIC.NAVI.M.PACET.FULL

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:34
Линк
Vetura  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Shkup  ·  Centar

Mini Cooper S Turbo

17 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:34
Линк
Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Shkup  ·  Centar

Mini Cooper 1.5 Benzin 136hp

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:27 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Passat 1.6tdi AutoMilano

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:14
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

AUDİ A4 1.8 BENZIN

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:14 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kumanovë

Toyota Rav 4 Hybrid Bi Tone AWD

39 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 16:14 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL CORSA 2016 - AUTOMATIC

7 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:06 Vetura  ·  Hyundai  ·  i40  ·  Shkup

Hyundai i40-2013 1.6 Dizel Najfull- od Mk Salon kupena

83 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ohër

Passat B7 kako nov, prva raka

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 Vetura  ·  Volvo  ·  S80  ·  Kumanovë

Volvo S80 2.4d

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:49 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Audi A4 2.0tdi S-Tronic AutoMilano

22 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:49 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

SEAT IBIZA 1.9 2009god

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:44
Линк
Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shtip

Peugeot 2008 1.5 Blue-HDi Active 2022 GODINA

18 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:44
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  325  ·  Shkup  ·  Centar

BMW 325D GT / M - Paket

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:35 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Shkup

MERCEDES C 200 CDI AVANGARDE BLUEEFFIECCENCY-11

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:34
Линк
Vetura  ·  Honda  ·  Civic  ·  Shkup

HONDA CIVIC 1.4 IS

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:34 Vetura  ·  Fiat  ·  500C  ·  Shtip

FIAT 500 c 1.2 8V

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:33 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup

AUDI A6 AVANT S-LINE 2.0TDI 16V 170KS 6+R BRZINI SOCUVAN -11

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VW GOLF 5 - 1.9 TDI - KLIMA 2009 GOD

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:28 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

RENAULT MEGANE CABRIO

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:27 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Hyundai IX35 1.7CRDI 85kw PERFEKTNA

11 299 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:27 Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Tetovë

Peugeot 207 1.6 HDI UNIKAT !!!

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:19 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Ohër

Nissan Qashqai 1.6 dCi (131 Hp) Panorama, Navi

10 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:14 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Gjevgjeli  ·  Bogdancë

Audi a7 3.0tfsi 400hp

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:08 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Karposh

VW Tiguan 2.0tdi 4 motion DSG highline 2015g prv gazda

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:06 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A3 1.6TDI 105KS PERFEKTNA

7 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:06 Auto sallon Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CHEVROLET AVEO 1.3CDTI LT+ PERFEKTNA

4 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:04 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

RANGE ROVER SPORT

85 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:03 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup

Seat Leon 1.9 tdi Copa

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione