Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 2
Alfa Romeo , 815
Alpina , 1
Audi , 4841
BMW , 4899
Cadillac , 1
Chevrolet , 124
Chrysler , 87
Citroën , 1450
Dacia , 43
Daewoo , 257
Daihatsu , 22
Dodge , 30
Fiat , 1613
Ford , 2436
Honda , 246
Hummer , 1
Hyundai , 473
Isuzu , 3
Jaguar , 59
Jeep , 174
Kia , 291
Lada , 62
Lancia , 97
Land Rover , 267
Lexus , 17
Lincoln , 7
Mazda , 389
Mercedes-Benz , 6370
MINI , 118
Mitsubishi , 218
Nissan , 352
Opel , 4776
Peugeot , 2302
Piaggio , 1
Porsche , 44
Proton , 1
Renault , 2304
Rover , 158
Saab , 39
Seat , 1403
Škoda , 427
Smart , 66
Ssangyong , 43
Subaru , 18
Suzuki , 107
Tata , 2
Toyota , 445
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 2
VW Volkswagen , 10442
Volvo , 228
Wartburg , 3
Yugo , 33
Zastava , 24

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 12:15
Линк
, ,

Renault Megane Cabrio 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:22
Линк
, ,

BMW X 5 dizel, 3.0 - M-pacet, so 300 ks

13 900 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 19:34
Линк
Shitorja ,

MITSHUBUSHI PAJERO 3.2did 4x4

13 000 MKD

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 20:44 ,

PEZO 207 - PLIN .. REG .. PRVA BOJA

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:44
Линк
,

Golf 7 1.4 Tsi R-line

15 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:41 ,

VW Phaeton 3.0 tdi 4x4

10 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:39 , ,

VW PASSAT 1.9 TDI 96KW -04 AUTOMATIK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:38 , ,

BMW 740D XD

32 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:37 , ,

mercedes c220 cdi kako nov full inter guma

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:33 , ,

Audi A5 quattro 3.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:32 , ,

BMW 530

8 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:31 ,

Ford Focus

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:31 , ,

Fiat Brava JTD HSX

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:25 ,

Opel Frontera 2.2dti 4x4

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:25
Линк
,

Ford Galaxy 1.9 tdi reg mk cela godina Klima, Extra!!

1 200 EUR Намалена цена

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:16
Линк
,

Ford Galaxy 1.9 tdi reg mk cela godina Klima, Extra!!

1 200 EUR Намалена цена

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:10 ,

KTM 459cc 2017

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:07 , ,

Mercedes-Benz C220 CDI Elegance

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:05 ,

Merzendes Benz 220 D

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:02 , ,

Se prodava peugeot 207 1.6 hdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:01 , ,

Mercedes-Benz moze zamena za Golf 4 tdi

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:59 ,

MINI COUNTRYMAN SD

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:54 , ,

Seat Leon 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:53 , ,

Mercedes-Benz GL 320

28 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:48 Shitorja ,

Opel Corsa C 1.2 twinport cosmo model 2006 nova

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:47 , ,

Audi A3 dizel 2.0

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:46 Shitorja ,

VW Passat 1.9 tdi 105ks model 2006 perfekten

5 690 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:44 , ,

Seat Leon 1.6 TDI facelift

6 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:36 , ,

Renault Laguna 1.9 so 130KS

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:36 ,

se prodava bmw

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:35 ,

BMW 730d -09 Perfektna sostojba mozna zamena

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:29 ,

Audi A3 1.9 tdi -04

3 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:26 ,

Audi A4 povolno

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:24 ,

VW Passat CC 4 motion

7 650 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:20 ,

BMW 525 -05

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:18 , ,

Renault Megane

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:13 , ,

golf

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:12 ,

VW Golf 5 klimatronik 1.9 tdi Extra

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:01 , ,

Citroen C4

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:52 ,

Rover 620 sdi

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:49 ,

BMW 530 X DRIVE

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:49 , ,

Audi A8L 4.2 TDI 365ks ODLICNA

30 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:46 , ,

Peugeot 407 2005 3.0 155kw benzin i plin

3 500 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione