Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Skoda mk | Продажба на skoda octavia, skoda fabia, skoda superb половни возила на Пазар3

105 , 3
Citigo , 7
Fabia , 279
Favorit , 43
Felicia , 254
Forman , 9
Octavia , 409
Pick-up , 2
Praktik , 3
Rapid , 30
Roomster , 54
Superb , 88
Yeti , 31

Skoda mk | Продавање на Skoda возила на Pazar3 - Вашиот прв избор за купување и продавање на користени автомобили во Македонија. Огласете ги Вашите Skoda rapid, Skoda yeti, Skoda roomster или било кој друг модел на Skoda на нашиот огласувачки сајт. Отворете ја вратата кон одлични можности со нашите огласи за Skoda возилата. Pazar3, Ви обезбедува брз и ефикасен начин за да го продадете Вашиот Skoda автомобил. Нашиот сајт Ви нуди широка понуда на модели и опции, вклучително skoda octavia, skoda fabia. Прелистајте ги нашите огласи и пронајдете го Вашиот следен автомобил.

15 јул. 21:45
Linku:
Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

SKODA KAROQ 1.6TDI 115KS DSG7 2020g !! 130 000km !!

19 300 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
15 јул. 21:40
Linku:
Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

SKODA KAROQ 1.6TDI 115KS DSG7 2020g

19 300 ЕУР

Година: 2020
Километража: 120 000 - 129 999

Денес 12:56 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 115KS STYLE 2020G

15 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 12:49 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 115KS STYLE 2020G AKCISKA CENA!

14 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 12:48 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 115KS STYLE 2020G AKCISKA CENA!

14 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 12:45 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA OCTAVIA 1.4 TSI 150KS DSG STYLE AKCISKA CENA

14 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 12:43 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA OCTAVIA 1.4 TSI 150KS DSG STYLE AKCISKA CENA

14 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 21:23 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Карпош

SKODA OCTAVIA AMBITION AUTOMATIC DSG 1,9 TDI KUPEN MK

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:48 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Демир Хисар

Prodavam skoda octavia 2016

12 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:19 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Демир Хисар

Prodavam skoda octavia 2016

13 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 13:11 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Гостивар

Skoda Super B Automatic Swiss

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 11:55 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Охрид

SKODA YETI 2.0 TDI 110 PANORAMA NAVI PDC - 13.MT Auto

9 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Вчера 10:14 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 115KS STYLE 2019G VO TOYOTA SKOPJE

14 490 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 09:32 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skoda Octavia 1.6 tdi(115hp)DSG*Style*19g.����

13 799 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:13 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SKODA SUPERB 1.6TDI 120KS AVTOMATIK DSG MOZE ZAMENA

16 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
22 јул. 17:05 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Карпош

SKODA KAMIQ 2022 STYLE NEUVEZENA PRV SOPSTVENIK

18 999 ЕУР

Година: 2022
Километража: 30 000 - 34 999
22 јул. 15:10 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

FABIA 1.2TDI - greenline 2011g.``138.088km`` so SERVISNA

4 800 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
22 јул. 13:16 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava Skoda Fabia

1 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
22 јул. 12:01 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SKODA FABIA *Style* SO 80.000km NEUVEZENA!!

7 790 ЕУР

Година: 2016
Километража: 75 000 - 79 999
21 јул. 15:41 Автомобили  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA YETI ADVENTURE 2,O DIZEL 4X4 DSG AUTOMATIC

13 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
21 јул. 13:39 Автомобили  ·  Škoda  ·  Praktik  ·  Кочани

SKODA PRAKTIK ROOMSTER 1.4tdi, 2008 god. Zamena

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 јул. 15:06 Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Бутел

Skoda KODIAQ FL Ambition 2.0 TDI EVO – DSG – 150KS – 4x4

35 000 ЕУР

Година: 2022
Километража: 30 000 - 34 999
20 јул. 09:45 Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Тетово

SKODA OCTAVIA SCOUT 2.0 4×4 140 ps 2008

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
19 јул. 11:05 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SKODA FABIA 1.0 2017 NE UVEZENA

7 450 ЕУР

Година: 2017
Километража: 90 000 - 94 999
19 јул. 08:30 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

9 450 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
18 јул. 11:30 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Skoda fabia 2009 godina 1.4 TDI 80 hp

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 23:44 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Карпош

SKODA OCTAVIA 1.2TSI 105KS DSG 2014

9 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
15 јул. 21:45 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

SKODA KAROQ 1.6TDI 115KS DSG7 2020g !! 130 000km !!

19 300 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
15 јул. 21:40 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

SKODA KAROQ 1.6TDI 115KS DSG7 2020g

19 300 ЕУР

Година: 2020
Километража: 120 000 - 129 999
13 јул. 23:29 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SKODA FABIA 1.2 TDI GREENLINE *151.399KM* NAVI

5 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
13 јул. 15:02 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 115KS STYLE 2020G

16 300 ЕУР

Година: 2020
Километража: 110 000 - 119 999
12 јул. 14:05 Автомобили  ·  Škoda  ·  Praktik  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Skoda Praktik 1.6TDI

3 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
11 јул. 08:15 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Скопjе  ·  Бутел

Skoda Rapid 1.2 75ks

5 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
10 јул. 11:05 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

SKODA KODIAQ 2.0TDI 150ks DSG KOZHA NAVI START/STOP MAKSAUTO

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
09 јул. 20:31 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Куманово

SKODA FABIA 1.9 TDI 77KW DPF 08 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 13:46 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Skoda Superb 2017

18 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 70 000 - 74 999
08 јул. 15:06 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Куманово

SKODA FABIA 1.4 TDI DPF 08 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 07:50 Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Центар

Продавам автомобил Skoda Karoq

19 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
07 јул. 20:39 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skoda Superb

20 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
07 јул. 14:20 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Крива Паланка

SKODA FABIA 1.2TDI 75KS 2012g GREENLINE *MOZNA ZAMENA*

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
05 јул. 14:53 Автомобили  ·  Škoda  ·  Citigo  ·  Кочани

SKODA CITIGO BENZIN 2017 GOD

6 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
05 јул. 08:06 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA OCTAVIA 1.2 TSI 86KS AMBITION 2013/2014G

9 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
04 јул. 14:07 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Шкода Октавија 2007 ЛПГ

3 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 250 000 - 299 999
03 јул. 12:10 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Битола

Skoda Superb caravan

11 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 350 000 - 399 999
28 јун. 07:30 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Велес

SKODA YETI 2.0tdi-140ks-4x4-2012g

8 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 јун. 12:21 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 115KS STYLE 2020G

15 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 95 000 - 99 999
25 јун. 09:16 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Чаир

SKODA KODIAQ 2019 DSG 2.0 TDI 110 KW 150 KS

24 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
22 јун. 22:48 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Тетово  ·  Теарце

Extraa Kola

19 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
21 јун. 17:23 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Карпош

Skoda Fabia 1.9 tdi 105ks 2009

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
21 јун. 07:47 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

SKODA OCTAVIA 2.0 TDI DSG

1 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 21:00 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Ресен

Skoda SuperbB

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 400 000 - 449 999
19 јун. 07:56 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA SUPERB 4X4 2.0 TDI 190 DSG 7G AKCISKA CENA 22.000 E

22 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999

Продажба на Skoda автомобили на Пазар3


Pazar3, Ви го олеснува процесот на продажба на Вашиот Skoda mk автомобил. Независно дали продавате skoda octavia, skoda fabia, skoda superb или било кој друг модел, нашиот сајт за огласување Ви обезбедува простор за да го привлечете вистинскиот купувач. Огласете ги Вашите Skoda возила со детални информации и прикачени слики, така што ќе бидат големи шансите дека ќе ги привлечете оние кои бараат точно такво возило. Користете ги долунаведените клучни зборови за да стигнат Вашите огласи до потенцијалните купувачи: Skoda, Skoda Octavia Pazar3, Skoda Fabia, Skoda Superb и други. На Pazar3, Ви обезбедуваме платформа за успешна продажба и купување на Вашиот Skoda автомобил.
Уредување - ова е можеби и најважната работа која што треба да ја имате на ум при објавување на огласи за автомобили, но и за се останато, бидејќи колку се појасни огласите, толку побрзо ќе го продадете тоа што го нудите.


Полесен начин за купување на Skoda


Доколку сте заинтересирани за купување на Skoda возило имате повеќе начини за пронаоѓање на Вашето идно возило. Еден од тие начини е пребарувањето на возила со клучни зборови од типот: “pazar3 skoda”, “skoda mk koristeni vozila”, “skoda fabia pazar3”.
Додека пак другиот начин е со пребарување на автомобили по категорија каде што треба да изберете точна марка, потоа точен модел, точна година на возилото кое го посакувате и може да се почне со разгледување на достапните возила со тие карактеристики.
Во нашиот богат избор на огласи за Skoda автомобили, купувачите ќе најдат се што бараат. Пазар3 е место каде што Вашите Skoda огласи добиваат висока видливост и достапност.


Правила за огласување


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.
Затоа треба да внимавате да бидат точно наведени во насловот што се продава, да имаат соодветен опис што се продава и информации за истиот, да бидат точни и коректни.
Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации