Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Lancia

Dedra , 17
Delta , 27
Kappa , 18
Lybra , 30
MUSA , 21
Phedra , 17
Thema , 5
Thesis , 9
Ypsilon , 68
Zeta , 4

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Lancia | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

28 Qer 13:12 Shitorja ,

Lancia Thema 3.0 CRD 176kw 2014 Avtocentar

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Qer 20:14 ,

Lancia Delta

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 13:20 Shitorja ,

Lancia Delta 1.6htdm 120ks koza led 2010 MT Auto

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Qer 16:22 ,

Lancia Lybra 1.8

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 17:49 , ,

Lancia Lybra

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 08:38 ,

Lancia Delta 1.6

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 23:10 , ,

Hitno

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Mar 11:29 , ,

Lancia Delta Full-2009/08 lux 6brzini Multijet

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Jan 19:58 , ,

Lancia Ypsilon 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Jan 18:25 , ,

Lancia Ypsilon 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Dhj 13:23 ,

Lancia Ypsilon 2006 dizel

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Nën 22:14 , ,

Lancia Delta 1.4 T-Jet 150ks prv sopstvenik

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 21:33 ,

Lancia Ypsilon 1.2 full oprema

1 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Nën 08:37 ,

Lancia Musa 1.9 JTD

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 21:02 ,

LANCIA MUSA PLATINIUM PANORAMA

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 22:30 ,

LANCIA MUSA 1.9 multijet PANORAMA

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 22:30 ,

LANCIA MUSA 1,9 MULTIJET PANORAMA

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 21:17 , ,

Hitno

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 11:44 ,

Se prodava

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Korr 13:24 ,

Lancia Ypsilon 2006 dizel

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 00:11 , ,

LANCIA PHEDRA

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 11:41 ,

Lancia Delta vo odlicna sostojba 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:32 ,

Lancia Musa 1.3 automatic

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Maj 17:23 ,

Lancia Ypsilon 40kw 1998 registriran

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 20:06 ,

Lancia Ypsilon dizel 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 14:44 ,

Lancia Delta 2,0 165ks perfektna

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 15:38 , ,

Lancia Kappa -96

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 18:57 ,

LANCIA YPSILON 1.3 MULITIJET 75HP-LUXURY PACKET-08

2 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Nën 18:59 Shitorja ,

Lancia MUSA 1.4 Benzin/PLIN (A-TEST) FACELIFT - 11

3 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 10:35 Shitorja ,

Lancia Delta -17

55 EUR / ditë

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Sht 00:38 , ,

Се продава Ланчија

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Gush 19:11 , ,

Lancia Y 1.2L benzin plin

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 23:59 ,

Lancija musa

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 16:48 , ,

Lancia Musa

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Maj 01:55 ,

LANCIA PHEDRA

3 850 EUR

14 Maj 00:06 , ,

Lancia Dedra registrirana

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 22:45 ,

Lancia phedra 2.2dizel 2005 7 sedišta

1 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 08:03 ,

Lancia Ypsilon

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Shk 08:54 , ,

Lancia Ypsilon 1.3

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Jan 13:49 , ,

LANCIA YPSILON -06

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 20:03 ,

LANCIA MUSA 1.9 JTD 74KW UVOZ SVAJCARIJA

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 14:43 , ,

Lancia Ypsilon

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Dhj 00:36 , ,

LANCIA KAPPA 2.0

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 00:36 Shitorja ,

LANCIA KAPPA 2.0

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 00:35 Shitorja ,

LANCIA KAPPA 2.0

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 19:33 , ,

Lancia Kappa

400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 12:34 Shitorja , ,

Lancia Ypsilon 1.3 mjet 2005 Plac Dirala

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Lancia | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione