Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 22
Aixam , 8
Alfa Romeo , 1377
Alpina , 9
Audi , 6410
Bentley , 4
BMW , 6531
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 11
Chevrolet , 711
Chrysler , 149
Citroën , 2892
Corvette , 4
Dacia , 170
Daewoo , 687
Daihatsu , 65
DeTomaso , 1
Dodge , 52
Ferrari , 2
Fiat , 3712
Ford , 4941
GMC , 3
Honda , 450
Hummer , 15
Hyundai , 1046
Infiniti , 4
Isuzu , 11
Jaguar , 106
Jeep , 324
Kia , 646
KTM , 2
Lada , 596
Lancia , 214
Land Rover , 409
Landwind , 1
Lexus , 36
Lifan , 1
Lincoln , 11
Maserati , 5
Maybach , 4
Mazda , 709
Mercedes-Benz , 8444
MG , 5
MINI , 299
Mitsubishi , 451
Morgan , 1
Nissan , 664
NSU , 4
Opel , 8780
Peugeot , 4391
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 122
Proton , 4
Renault , 4293
Rover , 256
Saab , 61
Seat , 2435
Škoda , 948
Smart , 267
Spyker , 1
Ssangyong , 96
Subaru , 62
Suzuki , 454
Tata , 5
Toyota , 891
Triumph , 5
TVR , 4
UAZ , 27
VW Volkswagen , 15150
Volvo , 339
Wartburg , 9
Yugo , 576
Zastava , 356

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

16 Pri 12:59
Link:
, ,

Mercedes-Benz C220 Coupe

43 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:13
Link:
, ,

golf

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 16:36
Link:
,

Golf 6 highline 2009 1.4 TSI DSG F1 160ps

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 04:55 ,

BMW X5 xdrive

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 04:27 ,

se prodava peugeot 205. 18.disel od 1998 god

35 000 MKD

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 04:25 ,

Audi A7

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 04:25 , ,

Renault Laguna 1.9 -07

2 990 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:25 ,

BMW 530

7 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 04:25 ,

Peugeot 307 2 HDI PANORAMA

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:23 , ,

OPEL ASTRA 1.7 ECOFLEX

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:16 ,

se prodava peugeot 205. 18.disel od 1998 god

35 000 MKD

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 04:03 ,

BMW 330 Diesel 300 Ps 500 newtonmeter

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:58 ,

Ford Galaxy

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 03:54 ,

VW Golf vo odlicna sostojba nov 1.9 77kv

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 03:48 ,

VW Sharan

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 03:41 ,

Opel Ascona registrirana so atest plin

450 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 03:34 , ,

BMW 320D

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:32 ,

BMW 320

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:31 ,

BMW 320

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:19 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:17 ,

Seat Alhambra 1.9 TDI cela ili na delovi

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 03:17 , ,

VW Golf 3 karavan

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:52 , ,

NISSAN JUKE 1.5 DCi Acenta

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:52 ,

Audi, A5 sportback ,s line

20 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:52 , ,

Seat Leon

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:45 ,

BMW 530d so full oprema

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 02:44 , ,

Land Range Rover Sport

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:38 ,

VW Golf 7 1.6 -13

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:04 ,

Peugeot 308 sw 1.6 blue hdi 120ks panorama navi led

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 01:47 , ,

Se prodava Ford karavan povolno

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:46 ,

MITSUBISHI PAJERO 3.2D 4X4 OFF-ROAD 160KS COUPE FACELIFT -07

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:46 ,

MERCEDES SLK 200 KOMPRESOR 190KS AMG EDITION CABRIO FACELIFT

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 01:38 ,

BMW 730d 245KS INDIVIDUAL -2011 NEUVEZENA

17 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:38 ,

Porsche Panamera 3.6i PDK 315ks 4X4 2013

33 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:37 ,

MITSUBISHI PAJERO 3.2D 4X4 OFF-ROAD 160KS COUPE FACELIFT -07

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:36 ,

BMW 530

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:35 ,

MERCEDES SLK 200 KOMPRESOR 190KS AMG EDITION CABRIO FACELIFT

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 01:32 ,

BMW 730d 245KS INDIVIDUAL -2011 NEUVEZENA

17 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:30 ,

Porsche Panamera 3.6i PDK 315ks 4X4 2013

33 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:29 , ,

VW Touran 2.0 TDI

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:28 , ,

Mercedes-Benz A 170

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:28 , ,

Audi A4 1.9 -01

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:26 ,

BMW 530d

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:25 , ,

Audi A4

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:57 ,

Peugeot 308

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:46 ,

Hyundai ix35 2.0crdi, kupen od mk, zamena !!!

11 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:41 ,

VW Golf 4

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:41 , ,

VW Golf 2.0 gti

Viti: 1994
Kilometrazha: > 500 000
Sot 00:38 ,

Audi A6 Quattro V8 Automatic 4.2 335KS

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:38 ,

SEAT LEON 2009 ��������

54 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:24 ,

VW Touran 1.9 tdi

7 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione