Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 16
Aixam , 7
Alfa Romeo , 50
Alpina , 4
Audi , 991
Bentley , 2
BMW , 899
Cadillac , 2
Chevrolet , 159
Chrysler , 1
Citroën , 317
Corvette , 1
Dacia , 49
Daewoo , 1
Daihatsu , 3
DeTomaso , 1
Dodge , 5
Ferrari , 1
Fiat , 281
Ford , 385
GMC , 1
Honda , 44
Hummer , 1
Hyundai , 129
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 16
Jeep , 42
Kia , 86
KTM , 1
Lada , 20
Lancia , 18
Land Rover , 52
Lexus , 9
Lifan , 1
Maserati , 4
Maybach , 3
Mazda , 68
MINI , 37
Mitsubishi , 47
Nissan , 90
NSU , 2
Opel , 581
Peugeot , 432
Porsche , 61
Renault , 322
Rover , 1
Saab , 1
Seat , 250
Škoda , 191
Smart , 5
Ssangyong , 5
Subaru , 8
Suzuki , 36
Toyota , 110
TVR , 1
UAZ , 8
VW Volkswagen , 1769
Volvo , 53
Yugo , 1
Zastava , 6

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

16 Pri 22:24
Линк
Shitorja ,

VW Scirocco 1.4 tsi 122ks facelift 2010 perfektno

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 00:44
Линк
, ,

Hyundai Elantra Impression 1.6 Benzin - nova

15 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:48
Линк
, ,

Mini Cooper S Mayfair 50

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

Sot 02:52 ,

Audi, A5 sportback ,s line

20 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:52 , ,

NISSAN JUKE 1.5 DCi Acenta

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:38 ,

VW Golf 7 1.6 -13

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:47 ,

VW Passat B8 2.0tdi Dsg 150ps 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:19 ,

VW CC 2.0 Tdi Bluemotion

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:06
Линк
,

BMW 318d Sport 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:03 , ,

Renault Kangoo 1.5 dizel 2011

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:03 Shitorja ,

UAZ Classic 4x4 2,7i Furgon Buhanka

16 300 MKD

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:03 ,

Bmw 116 elektricen 2013

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:02 , ,

Audi A6 3.0 tdi

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:02 ,

VW Golf 7 2.0 bluemotion Cup version

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:02 ,

VW Golf 6 2.0tdi 140ks 2011 highline servisna

7 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:02 ,

VW Passat 2017 dizel

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 00:01 ,

Mercedes-Benz avangard prv sopstvenik 2012

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:01 , ,

VW Passat benzin 2011

8 700 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:01 ,

Ssangyong Korando 2011

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 00:01 ,

OPEL ASTRA J 1.7CDTI 2014 SPORTS TOURER

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:01 , ,

Audi Q7 2013 S-Line 245ks

24 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:01
Линк
,

Mercedes-Benz C 200 dizel 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:00 Shitorja ,

Bmw X1 20s drive pdc navi Bi Xenon full oprema

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:46 ,

PASSAT B8 20 TDI BLUEMOTION 150 KS COMFORT LINE PAKET

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:27 ,

Renault Laguna

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:24 ,

MAZDA 2 1,4 DIZEL EKSTRA GERMANIJA

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:11 ,

BMW X1 2.0D 177KS X-DRIVE

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:08 ,

VW Golf 6 Highline 1.4 TSI 122 ks 2011

6 699 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:56 Shitorja ,

SKODA YETI 2.0 TDI 110 ks. 2013 God

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:56
Линк
, ,

Ford Mondeo 2.0tdi, 130ks, full oprema i ekstra socuvan

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:55 , ,

RENAULT MEGANE III

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:21 ,

Audi Q7 3.0 TDI quattro S - Pro Line

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 22:08 , ,

Mercedes-Benz A 180 dizel Sport Edition

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:06 ,

AUDI Q5 3.0TDI S-LINE -2

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:48 , ,

Renault Megane 1.3 benzin 115ks

14 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:48 Shitorja , ,

BMW 520d AutoMilano 6meseci garancija

32 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:47 ,

Fiat 500 1.2 benzin

8 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:45 , ,

Renault Megane 1.3 benzin 115ks

14 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:28 ,

BMW 320d sport

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:24 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTD 140KS-12

8 890 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:23
Линк
,

BMW X6 M PAKET 3.5 286KS

25 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:17 ,

VW Crafter 2.0 dizel

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione