Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 ноем. 19:14
Линк
Агенција за недвижности Станови , Охрид

Vila vo centar so 10 studia apart so parking ИЗДАДЕНИ заН.Го

1 300 МКД / дневно

Број на соби: 1,5

01 дек. 11:35 Претпријатие Автомобили , Охрид

AUDI A6 3.0TDI V6 QUATTRO S-TRONIC

18 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 11:12 Мобилни телефони , Охрид

Prodavam S22 Plus Snapdragon 8 Gen 1

25 500 МКД Намалена цена

01 дек. 10:29 Моторцикли (над 50cc) Скутер , Охрид

Piaggio vespa gts300cc

5 300 ЕУР

Година: 2022
01 дек. 08:39 Услуги Занаетчии , Охрид

Aluminski ogradi

120 ЕУР

01 дек. 08:25 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Villa St. Sofija Old Town

Број на соби: 7
01 дек. 06:05 Станови , Охрид

Se prodava stan

1 150 ЕУР

Број на соби: 5
01 дек. 06:04 Автомобили , Охрид

Peugeot 206 1.4 hdi

2 499 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
30 ноем. 21:52 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Imperija kuka do ezero

200 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 160
30 ноем. 21:52 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

kuka 200m²

180 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
30 ноем. 17:01 Станови , Охрид

Стан на одлична локација

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
30 ноем. 13:53 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs Stan 70 m2 renoviran i namesten kaj h.Donco

84 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
30 ноем. 13:51 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs stan 70m2 vo centar na ul.Bogomilska odlicen

122 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
30 ноем. 10:20 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Agencija Juris kuka vo stariot del na gradot

265 000 ЕУР

Број на соби: 7
30 ноем. 10:18 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Agencija Juris stan vo Daljan

54 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
30 ноем. 10:18 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Agencija Juris stan vo Centar

1 600 ЕУР

Број на соби: 4
29 ноем. 23:05 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW TIGUAN 2.0 TDI 143 KS 4x4 FEJSLUFT PANORAMA -11. MT Auto

11 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
29 ноем. 19:58 Агенција за недвижности Станови , Охрид

stan vo gradba

1 320 ЕУР

Број на соби: 3
29 ноем. 19:53 Претпријатие Автомобили , Охрид

TOYOTA AYGO 1.0 60 KS 144000KM UVOZ CH- 09.MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
29 ноем. 12:05 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kapital kuka so dvorno mesto na ul Karpos Vojvoda

187 000 ЕУР

Број на соби: 6
29 ноем. 12:02 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kapital Kuka so dvorno mesto Gorna Vlaska Mala

260 000 ЕУР

Број на соби: 5
29 ноем. 10:48 Куќи/Вили , Охрид

SE PRODAVA KUKA VO S.LJUBANISTA OHRID

65 000 ЕУР

Број на соби: 4
29 ноем. 04:47
Линк
Автомобили , Охрид

BMW 630i Cabrio

14 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
29 ноем. 04:46 Облека/Обувки Женски , Охрид

se prodava

400 МКД

28 ноем. 22:10 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Imperija nedviznosti kuka 370m2

220 000 ЕУР

Број на соби: 9
27 ноем. 22:16 Станови , Охрид

Stan vo nova Gradba vo Ohrid 62m2

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
27 ноем. 21:50 Агенција за недвижности Станови , Охрид

nov nekoristen stan

1 200 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации