Македонски | Shqip | English |

06 дек. 14:27 Автомобили , Охрид

Mercedes-Benz ML 320

13 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
06 дек. 14:23 Автомобили , Охрид

Mercedes Benz C 300

30 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 20 000 - 24 999
06 дек. 11:28 Станови , Охрид

Se izdava stan za turisti

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
06 дек. 09:33 Станови , Охрид

Se iznajmuva stan za turisti

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
06 дек. 08:25 Автомобили , Охрид

Mercedes-Benz C 220 cdi

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
06 дек. 08:05 Станови , Охрид

Stanovi Ohrid Pestani

Број на соби: 3
Површина: 50
06 дек. 07:22 Станови , Охрид

Stanovi vo gradba vo Centar Ohrid

Број на соби: 2
06 дек. 03:06 Автомобили , Охрид

VW Golf 4

Година: 2000
Километража: 25 000 - 29 999
06 дек. 00:58 Куќи/Вили , Охрид

Kuka vo Trpejca

20 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
05 дек. 21:27 Автомобили , Охрид

Toyota Rav4

5 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
05 дек. 21:00 Автомобили , Охрид

Renault Twingo -10

3 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
05 дек. 20:08 Станови , Охрид

STAN VO OHRID ITNO

51 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Кон почеток