Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

џевахир скај сити станови продажба - погледнете ги сите огласи


Се продаваат станови во ексклузивните згради на Џевахир скај сити. Cevahir Sky City или кулите Џевахир се највисоките градби во Скопје, а и во цела Македонија. Продажбата и купувањето на станови во Џевахир скај сити е навистина популарно, а интересот за тие станови е навистина голем. Тука можете да огласувате станови за продажба во Џевахир скај сити.14 апр. 16:51
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava / izdava namesten stan so sopstven parking

1 ЕУР

Број на соби: 3

14 апр. 16:51 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava / izdava namesten stan so sopstven parking

1 ЕУР

Број на соби: 3

Се продаваат станови во ексклузивниот комплекс Џевахир скај сити


Интересот за купување на станови во Скопје од секогаш е на високо ниво. Скопје, или метрополата на Македонија (како што ја нарекуваат многумина) претставува центарот на многу случувања, вработувања, бизнис зделки, можности за учење, напредок и развој на секое поле.


Токму поради овие можности за развој на личен и бизнис план, како и можностите од рекреативен карактер, Скопје претставува желба за место за живеење или работа на многумина. Со оглед на тоа и купопродажбата на станови во Скопје е прилично развиена. Постојано се огласуваат станови за продажба, или пак се регистрираат огласи каде што се бараат станови за купување или изнајмување во Скопје.Со изградбата на Џевахир скај сити, Скопје доби една екслузивна, модерна зграда со голем број на поволности за сите оние кои ќе се одлучат да живееат или работат во неверојатните кули на Cevahir Sky City.Поволностите кои ги нуди Џевахир скај сити


Многубројни се сите оние предности и поволности кои го прават Џевахир скај сити многу поразличен и попривлечен од сите останати станбени објекти во Скопје. За Џевахир скај сите велат дека добивате максимална вредност за инвестираните пари.Објектот е изграден по најсовремени стандарди, со употреба на високо квалитетни градежни материјали и планови за градба. Системите за греење и ладење, 24 часовното обезбедување, квалитетот на вградените кујнски елементи, модерната и ефикасна бања, фитнес центарот во склоп на зградата, и многу многу други услуги се дел од асортиманот на поволности кои ги нудат кулите на Џевахир скај сити.Цените на становите во Џевахир скај сити не се разликуваат премногу од останатите станбени живеалишта во Скопје. Со оглед на сите бенефити кои ги нудат становите во Џевахир скај сити станува збор за одлична инвестиција. Достапни се станови со различна квадратура и различни можности за секоја намена.

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации