Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Smart

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Smart | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 16:17 ,

Smart For Four 1.1 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 08:45 Shitorja , ,

Smart ForTwo Autobern

3 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Maj 16:05 Shitorja ,

Smart Fortwo Pure top sostojba

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Maj 09:29 Shitorja , ,

Smart ForTwo Coupe mhd Euro 5 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Maj 21:41 ,

Smart Mercedes

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 10:45 Shitorja ,

Smart ForTwo 2001 dizel

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 19:05 Shitorja ,

Smart ForTwo 700cc

2 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Maj 13:17 ,

Smart ForTwo 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 05:27 , ,

Smart

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 10:10 , ,

Smart 2010 benzin

1 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Mar 08:20 , ,

Smart Fortwo Brabus

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Shk 21:38 ,

Smart ForFour1.5CDi pulse 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Dhj 14:23 ,

Smart ForFour 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Dhj 12:55 ,

Smart ForFour 1.1 benzin

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Nën 23:10 ,

Smart For Two coupe

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Nën 20:40 , ,

Smart ForTwo 2002

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Nën 21:00 , ,

Smart 1.5 diesel 2006

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 16:17 ,

Smart Roadster coupe cabrio

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Tet 22:16 , ,

Se prodava SMART FOR4

2 555 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Tet 10:48 , ,

Se prodava Smart

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Tet 00:52 ,

Smart Plus 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Tet 20:51 , ,

Mercedes-Benz Smart 800cc dizel

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Tet 12:53 , ,

Smart Mercedes Pluse

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Sht 12:49 , ,

Smart 1.5 diesel

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 19:58 , ,

SMART FORTWO 0.8 CDI -04 Diesel

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Sht 01:46 ,

Smart

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Gush 09:24 ,

Smart Fourfour

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Gush 16:28 Shitorja , ,

Smart ForFour 1.5dci 2008 Avtoplac Dirala Avtomobili

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Korr 13:37 ,

Smart Roadster coupe uvoz Swiss

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 23:31 , ,

Smart ForFour 1.3 benzin full oprema

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 01:10 ,

Smart ForTwo Cabrio cdi 2009

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Pri 10:20 ,

Smart ForTwo 1.0 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Pri 06:52 ,

Kia Picanto 1.1 crdi dizel 2l na 100km nova

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Pri 06:45 ,

Smart ForFour 1.5 dizel perfekten

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Mar 19:14 , ,

Se prodava SMART

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Mar 20:55 ,

Smart

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 20:55 ,

Smart ForTwo 600 cc 1.6

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 19:01 , ,

Smart for four 1.5 cdi 50 kw

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Shk 16:01 , ,

Smart ForFour -05

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Shk 03:15 ,

Smart ForFour 1.1 Benzin

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Shk 22:59 ,

smart Forfour

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Jan 13:32 ,

Smart fortwo 2002 registriran

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Dhj 19:09 , ,

Smart forfour 1.3

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Dhj 19:41 ,

Smart for two mhd

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Nën 19:04 , ,

Smart ForTwo -99

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 15:44 ,

Smart ForFour 1.5

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Tet 17:34 , ,

Smart City Cabrio Passion -03

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Tet 20:30 , ,

Smart ForTwo

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Smart | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione