Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Работа и бизнис | Деловен простор | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Деловен простор,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Деловен простор | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


16 фев. 21:06 Дуќани и Трафики  ·  Струмица

Deloven prostor

22 ноем. 16:55 Дуќани и Трафики  ·  Струмица

Deloven Prostor na Odlicna Lokacija

03 ноем. 11:18 Дуќани и Трафики  ·  Струмица  ·  Василево

Se izdava Dukan 180 m2 vo Vasilevo

1 ЕУР / месечно

18 септ. 16:04 Дуќани и Трафики  ·  Струмица

Se izdava dukan

07 авг. 13:41 Дуќани и Трафики  ·  Струмица

Dukan nad "Kino Balkan"

09 јул. 19:57 Дуќани и Трафики  ·  Струмица

Дукан во Струмица

250 ЕУР / месечно

19 јун. 06:15 Дуќани и Трафики  ·  Струмица

Deloven prostor od 100 i 350m2

900 ЕУР

25 апр. 12:54 Дуќани и Трафики  ·  Струмица

Se izdava deloven prostor

25 апр. 12:52 Дуќани и Трафики  ·  Струмица

Deloven prostor

11 апр. 08:31 Дуќани и Трафики  ·  Струмица

Se izdava dukan

350 ЕУР / месечно

07 ноем. 09:53 Дуќани и Трафики  ·  Струмица

Se prodava Dukan (plac)

09 окт. 21:25 Дуќани и Трафики  ·  Струмица

SE IZDAVA DELOVEN NA PROSTOR VO CENTAROT NA STRUMICA

600 ЕУР / месечно

04 окт. 19:30 Дуќани и Трафики  ·  Струмица

se izdava

06 септ. 02:12 Дуќани и Трафики  ·  Струмица

Dukan vo Strumica

18 јул. 10:58 Дуќани и Трафики  ·  Струмица

Dukanot se izdava

11 јул. 00:18 Дуќани и Трафики  ·  Струмица

GTC Global 1 sprat

75 000 ЕУР

27 јун. 14:53 Дуќани и Трафики  ·  Струмица

Deloven prostor vo centar Strumica

999 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Деловен простор на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Деловен простор | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации