Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Работа и бизнис | Машини и Инвентар | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Машини и Инвентар,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Машини и Инвентар | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 апр. 08:34 Претпријатие За продавници/бутици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Digitalni vagi od 40 150 300 500kg

1 300 МКД

15 апр. 08:15 Претпријатие За продавници/бутици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Digitalni vagi od 40 150 300 500kg

1 300 МКД Намалена цена

31 мар. 16:13 За продавници/бутици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Inventar za market

21 јан. 22:30 За продавници/бутици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Inventar za butik

750 ЕУР

11 јан. 13:09 За продавници/бутици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Inventar za butik

12 мар. 10:17 За продавници/бутици  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE PRODAVA RAFT

160 ЕУР

12 мар. 10:17 За продавници/бутици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Frizider za zamrznuvanje

1 000 ЕУР

08 дек. 22:10 За продавници/бутици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Enterier za butik

23 септ. 11:19 За продавници/бутици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stalazi

40 МКД Намалена цена

07 окт. 21:26 За продавници/бутици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Polici za zelencuk i ovosje

300 ЕУР

22 септ. 13:12 За продавници/бутици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dva dupli shtenderi

2 000 МКД

30 мар. 15:10 За продавници/бутици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Komora

28 мар. 22:24 За продавници/бутици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Svetlecki reklami

30 јан. 15:13 За продавници/бутици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Svetlecka reklama

3 000 МКД Намалена цена

08 ноем. 21:05 За продавници/бутици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Fiskalna kasa

17 авг. 02:19 За продавници/бутици  ·  Скопjе  ·  Скопје

STALAZI METAL-STAKLO

300 ЕУР

06 јул. 10:20 За продавници/бутици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Aluminiumski izlog

23 јун. 12:51 За продавници/бутици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Inventar itno

550 ЕУР

21 фев. 17:49 За продавници/бутици  ·  Скопjе  ·  Скопје

ORBIT METROLOGIC BARCODE SCANNER

129 ЕУР

21 фев. 14:56 За продавници/бутици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Fiskalni kasi

15 ноем. 14:47 За продавници/бутици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Fiskalna kasa

14 000 МКД

01 ноем. 03:16 За продавници/бутици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stalak za cigari

200 ЕУР

22 окт. 18:49 За продавници/бутици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Fiskalna kasa

13 000 МКД

12 јун. 16:38 За продавници/бутици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Inventar za market

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Машини и Инвентар на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Машини и Инвентар | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации