Македонски | Shqip | English |

Opel zafira | Кичево | Возила | Автомобили

Opel , 7
05 апр. 11:22 ,

Opel zafira

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
07 апр. 17:40 , ,

Opel Zafira vo odlicna sostojba

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
28 мар. 00:33 ,

Opel Zafira1.8 benzin plin reg cela god extra sost

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 01:43 , ,

Opel Zafira 2.0 dizel

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
03 апр. 23:40 , ,

Opel Zafira

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
10 јун. 14:43 ,

OPEL ZAFIRA 2.0DTI 101 KS -02

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
03 мар. 19:50 ,

OPEL ZAFIRA -03

3 199 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999

  • Opel zafira во категорија Автомобили
  • opel zafira во категорија Автомобили
  • Opel zafira во категорија Автомобили
  • Opel zafira во категорија Автомобили
  • Opel zafira во категорија Автомобили
  • Opel zafira во категорија Автомобили
  • Opel zafira во категорија Автомобили
  • Opel zafira во категорија Оштетени возила (за делови)
  • opel zafira во категорија Автомобили
  • Opel zafira во категорија Автомобили

Кон почеток