Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Opel , 7
Chevrolet , 6
Jeep , 4
Kia , 4
Nissan , 4
Subaru , 4
BMW , 3
Hyundai , 3
Mazda , 3
Audi , 2
Toyota , 2
Daewoo , 1
Ford , 1
Honda , 1
Renault , 1
Rover , 1
Ssangyong , 1
Suzuki , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор 4X4 , по категорија Автомобили , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: 4X4 | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 мар. 17:32 , ,

NISSAN QASHQAI 1.6 dci 4x4 Euro5 Registr do 03/2022g

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
02 мар. 13:49 , ,

Renault Kangoo 4x4 1.6 16V

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
02 мар. 08:02 , ,

KIA SPORTAZH 4X4 Dizel -08 NEUVEZENA MK R

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
01 мар. 16:30 , ,

VW Golf 5 4MOTION 4x4 1.9TDI

4 699 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 15:48 Претпријатие , ,

VW Golf 5 2.0 Bluemotion 4x4 moze i zamena

3 699 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 09:49 , ,

Mazda CX-7 2.2 Dizel 4X4 Top sostojba

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
06 фев. 12:23 , ,

SantaFe 2.0 CRDi 4X4 FULL

3 888 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
26 дек. 00:43 , ,

Se prodava 4x4 150 ks 2007 dizel

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
18 дек. 12:25 , ,

SUBARU IMPREZA 1.5 R -08

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
01 дек. 10:24 , ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 4x4 -13

11 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
04 ноем. 11:43 , ,

Hyundai IX35 -14 2.0 4х4 ПРВ ГАЗДА

16 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 90 000 - 94 999
04 ноем. 08:55 , ,

Land Rover Freelander -00

3 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
13 окт. 20:34 , ,

Golf VI plus / Голф 6 плус ИТНО

6 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
02 окт. 15:49 , ,

SUBARU IMPREZA 2.0 D 4X4 -09

5 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 85 000 - 89 999
26 септ. 12:10 Претпријатие , ,

VW TOUAREG 2.5 TDI 4X4 174KS 6 MESECI GARANCIJA

6 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
18 септ. 14:04 , ,

Kia Asia Rocsta 4x4 offroad

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
05 септ. 16:42 , ,

Captiva 4x4 prv sopstvenik

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
23 јул. 20:50 , ,

Mazda CX7 Exclusive Line Soncev Krov

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
11 јул. 13:16 , ,

Opel Mokka X 2016 1.4T 140hp Kupena vo Makedonija

16 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 30 000 - 34 999
28 јун. 23:58 , ,

Mitsubishi Outlander NEUVEZEN KUPEN OD MK

17 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 95 000 - 99 999
25 јун. 03:11 , ,

Opel Antara 2012, dizel 168KC, 2200, 4X4

10 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 70 000 - 74 999
05 апр. 21:51 , ,

VW TIGUAN 2.0 TDI 4x4 KAKO NOVO

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
04 мар. 18:52 , ,

Opel Antara 2.O CDTI 4X4

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
13 фев. 11:47 , ,

VW TIGUAN 2.0TDI 4motion-diplomatski -13 neuvezen

14 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
23 јан. 20:02 , ,

Toyota Rav 4 4x4 socuvan moze zamena

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
13 јан. 20:45 , ,

Chevrolet captiva 2.0 dizel -07 4x4

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 ноем. 19:29 , ,

Hyundai Tucson

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 12:47 , ,

Captiva 4x4

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
24 јул. 18:01 , ,

Mazda cx-5 2.2 revolution 4x4

16 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
26 мај 13:35 , ,

BMW X1 diplomatsko vozilo

22 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
03 мар. 11:14 , ,

Land Rover Freelander

3 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
12 фев. 16:57 , ,

Mercedes-Benz E 350

26 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
23 ноем. 10:41 , ,

OPEL ANTARA 2.2 CDTI 4x4

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
16 окт. 13:39 , ,

AUDI A6 2.7 TDI EXTRA CENA

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 јун. 19:29 , ,

OPEL ANTARA 2.2 CDTI 4x4

10 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
17 мај 17:12 , ,

KIA SORENTO 2.5 4x4 -03

5 150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 13:35 , ,

Mitsubishi Outlander 2.0d 4x4

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
27 апр. 19:47 , ,

JEEP COMPASS 4X4 VO PERFEKTNA SOSTOJBA

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 16:12 , ,

Subaru Libero 4x4

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
13 фев. 17:04 , ,

Subaru Libero 4x4

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 70 000 - 74 999
02 фев. 14:23 , ,

BMW 530 XD 235 KS START STOP BG TABLI FULL OPREMA

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
20 јан. 22:11 , ,

HYUNDAI SANTA FE 4X4

9 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
09 јан. 12:15 , ,

JEEP Grand Cherokee 4x4

52 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 40 000 - 44 999
14 ноем. 21:26 , ,

VW PASSAT 2.0TDI 140ks 4motion neuvezen

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
01 ноем. 13:37 , ,

Mitsubishi Pajero Pinin

3 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
19 окт. 12:43 , ,

Toyota RAV 4 4X4

9 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување 4X4 | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4X4 4x4 4x4 4x4 4x4

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации