Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор zastava,по категорија,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: zastava | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 мај 20:13 ,

Zastava 101

400 ЕУР

Година: 1984
Километража: 90 000 - 94 999
05 мај 03:50 , ,

Zastava 101 Pali vozi

200 ЕУР

Година: 2020
Километража: 5 000 - 9 999
24 апр. 18:57 , ,

Zastavat 101

15 000 МКД

Година: 2020
Километража: 10 000 - 14 999
23 апр. 17:25 , ,

Zastava 101

10 000 МКД

Година: 2020
Километража: 15 000 - 19 999
22 јан. 18:55 ,

Zastava 850

Година: 1985
Километража: 35 000 - 39 999
13 апр. 16:53 ,

ZASTAVA FIAT 126P

370 ЕУР

Година: 1988
Километража: 80 000 - 84 999
11 септ. 12:38 , ,

Zastava 101 itno

250 ЕУР

Година: 1985
Километража: 15 000 - 19 999
19 септ. 18:15 ,

Zastava 101 Comfort

350 ЕУР

Година: 1981
Километража: 95 000 - 99 999
31 мај 15:24 , ,

Zastava 750

250 ЕУР

Година: 1983
Километража: 5 000 - 9 999
28 мар. 19:32 ,

Fiat 1300 zacuvan

1 300 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 75 000 - 79 999
03 мар. 02:33 ,

Fiat Zastava 1300 za Ljubiteli na Oldtimeri -78

1 500 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 75 000 - 79 999
01 ноем. 03:16 ,

ZASTAVA 101 REGISTRIRANA -91

20 000 МКД

Година: 1991
Километража: 120 000 - 129 999
14 авг. 23:51 ,

Zastava 128 -85

600 ЕУР

Година: 1985
Километража: 50 000 - 54 999
26 јул. 17:11 ,

Zastava 750 -83

Година: 1983
Километража: 25 000 - 29 999
17 авг. 13:12 ,

Zastava 101 -82

Година: 1982
Километража: 30 000 - 34 999
07 мај 17:17 ,

Zastava 128 -97

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување zastava | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации