Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 3
Audi , 224
BMW , 830
Buick , 1
Cadillac , 2
Chevrolet , 120
Chrysler , 9
Citroën , 31
Dacia , 22
Daewoo , 5
Daihatsu , 26
Dodge , 19
Fiat , 46
Ford , 78
GMC , 2
Honda , 60
Hummer , 13
Hyundai , 301
Infiniti , 3
Isuzu , 9
Jaguar , 1
Jeep , 283
Kia , 235
Lada , 252
Land Rover , 361
Landwind , 1
Lexus , 12
Lifan , 1
Mazda , 40
MINI , 8
Mitsubishi , 168
Nissan , 282
NSU , 1
Opel , 245
Peugeot , 53
Porsche , 69
Renault , 66
Rover , 7
Seat , 8
Škoda , 19
Spyker , 1
Ssangyong , 86
Subaru , 22
Suzuki , 101
Tata , 3
Toyota , 224
TVR , 2
UAZ , 26
Volvo , 43
Yugo , 1
Zastava , 2

Продажба на автомобили -  во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

29 ноем. 05:30
Линк
Претпријатие , ,

Range Rover Autobiography TDV8 3.6

27 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:50
Линк
Претпријатие , ,

Range Rover Sport TDV8 3.6

18 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 05:43 , ,

BMW X5 X-drive 3.0d tiptronik

12 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 03:55 ,

BMW X5 xdrive

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 01:52 , ,

NISSAN JUKE 1.5 DCi Acenta

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
Денес 01:30 ,

Hyundai Terracan super sostojba

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:22 Претпријатие , ,

Porsche Cayenne 4.5S Plin Dizna 340ks

9 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:56 , ,

BMW X5 3.0.D

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 22:55 , ,

TOYOTA 2003 D-4D DIZEL FUL OPR - FOKUS I POLO

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:51 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ GLE 350 4 MATIK jimauto

53 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 22:31 , ,

PEUGEOT 4007

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:11 ,

BMW X1 2.0D 177KS X-DRIVE

15 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 21:52 ,

BMW X5

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:50
Линк
,

***Dzip Sangyong Action 2007 god ***

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:42 , ,

Mercedes Benz GLC 220d 4 matic - Exclusive line

46 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 75 000 - 79 999
Вчера 21:21 ,

Audi Q7 3.0 TDI quattro S - Pro Line

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 21:06 ,

AUDI Q5 3.0TDI S-LINE -2

16 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:59 , ,

VOLVO XC60

13 899 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:12 , ,

VW Touareg

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:07 , ,

JEEP PATRIOT 2.0 Diesel -07

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:57 ,

MITSUBISHI OUTLANDER

9 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:50
Линк
Претпријатие , ,

Range Rover Sport TDV8 3.6

18 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:46
Линк
Претпријатие , ,

Range Rover Sport TDV8 3.6

18 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:14 , ,

Landrover Discovery TDV6 7 ulse

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 19:07 , ,

HYUNDAI TUCSON V6 174 PS HR TABL.

7 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 18:59 ,

MINI COUNTRYMAN SD

16 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:53 , ,

Mercedes-Benz GL 320

28 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:43 , ,

BMW X3 xdrive

22 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 18:33 Претпријатие , ,

MINI COUNTRYMAN ALL4 1.6 D 4X4 PERFEKTEN

10 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 18:29 Претпријатие , ,

VOLVO XC 60 2.4 DIZEL 120KW -09 EKSTRA

11 599 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:27 Претпријатие , ,

AUDI Q5 3.0 TDI 180KW 2XS LINE PANORAMA LED KOZA

22 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:21 Претпријатие , ,

LAND ROVER FREELANDER 2.2 DIZEL 4X4 AVTOMATIK

8 299 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:21 Претпријатие , ,

VOLVO XC 60 2.4 DIZEL 120KW -09 EKSTRA

11 599 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:19 Претпријатие , ,

LAND ROVER FREELANDER 2.2 DIZEL 4X4 AVTOMATIK

8 299 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:09 , ,

BMW X5 3.0 REDIZAJN

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:09 Претпријатие ,

JEEP CHEROKEE 2.8CRD 2006GOD

7 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:53 ,

SUZUKI GRAND VITARA

8 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

 

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

 

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

 

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток