Пазар3 огласи | Сите | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Струмица

CFMOTO , 1
Daelim , 1
Derbi , 2
Honda , 12
Kawasaki , 6
Suzuki , 9
Yamaha , 13

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Моторцикли (над 50cc),или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Моторцикли (над 50cc) | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 15:38 ,

Honda CBR600RR

3 500 ЕУР

Година: 2004
19 септ. 14:41 ,

Се продава

3 600 ЕУР

Година: 2008
11 септ. 16:10 ,

Kawasaki zxr600

4 500 ЕУР

Година: 2011
04 мар. 10:22 ,

Honda CBR

2 300 ЕУР

Година: 1999
16 окт. 20:09 ,

Honda Cbr1000rr

8 750 ЕУР

Година: 2014
16 фев. 17:27 ,

Kawasaki zxr6

1 600 ЕУР

Година: 2001
18 септ. 21:13 ,

Kawasaki zxr6

2 000 ЕУР

Година: 2001
27 авг. 18:23 ,

Honda NSR

1 400 ЕУР

Година: 1995
04 јун. 13:52 ,

Honda XL 500r

50 000 МКД

Година: 1987
22 јун. 17:48 , ,

Yamaha MT

Година: 2006
12 јун. 17:12 ,

Yamaha R6 TOP

3 700 ЕУР

Година: 2004
17 апр. 01:34 ,

Motor Kawasaki

1 500 ЕУР

Година: 2000
30 дек. 22:46 ,

Kawasaki 600cc ZZR

1 500 ЕУР

Година: 1991
17 дек. 23:25 ,

Derbi GPR 125cc

1 800 ЕУР

Година: 2013
29 авг. 14:48 ,

Honda Deauville

3 300 ЕУР

Година: 2000
10 авг. 15:58 ,

Suzuki GSR -12

6 500 ЕУР

Година: 2012
22 јул. 17:36 ,

Yamaha R6

4 300 ЕУР

Година: 2003
21 јун. 17:12 ,

HONDA CBR 954 RR

3 600 ЕУР

Година: 2002
21 авг. 12:08 ,

YAMAHA 750

1 600 ЕУР

Година: 1993
16 авг. 23:09 ,

Yamaha TZR -92

400 ЕУР

Година: 1992
25 јан. 15:44 ,

Honda FireBlade -14

9 990 ЕУР

Година: 2014
31 авг. 09:46 ,

HONDA FIREBLADE

9 900 ЕУР

Година: 2014
06 јун. 18:06 ,

Yamaha R6 11000km

7 200 ЕУР

Година: 2008

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Моторцикли (над 50cc) на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Моторцикли (над 50cc) | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации