Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Demir Hisar

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Demir Hisar , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Demir Hisar ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

06 Qer 22:17
Линк
Vetura  ·  Citroën  ·  C2  ·  Demir Hisar

Otkup na motorni vozila


02 Shk 05:20 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Demir Hisar

Aluminski stakleni i spoljashni ograda

60 EUR Намалена цена

31 Jan 14:58 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  R 420  ·  Demir Hisar

Scania R420

30 Jan 14:10 Të tjera  ·  Demir Hisar

kuce

08 Jan 13:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Demir Hisar

Golf 6

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 17:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Demir Hisar

Golf 6

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 18:48 Banesa  ·  Demir Hisar

Stan vo Sopotnica Demir Hisar

8 500 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 2,5
18 Nën 08:46 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Demir Hisar

за продажба

15 Nën 10:42 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Demir Hisar

Zemjiste za poveke nameni

3 EUR

09 Nën 14:32 Shitja me shumicë/Mall  ·  Prodhime ushqimore  ·  Demir Hisar

Se prodava MED planinski

500 MKD

07 Nën 16:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Demir Hisar

Golf 6 1.6

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 15:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Demir Hisar

Golf 6 1.6

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 19:41 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Demir Hisar

Канаринци

1 000 MKD

10 Sht 15:29 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Demir Hisar

Audi A6 3.0 TDI TIPTRONIC QUATTRO

23 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
31 Gush 00:41 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Demir Hisar

Prodavam nivi vo Demir Hisar s.Graiste

2 EUR

18 Gush 21:57 Shtëpi  ·  Demir Hisar

Kuka so pridruzni objekti

15 000 EUR

Numri i dhomave: 5
22 Qer 10:49 Të tjera  ·  Demir Hisar

Pikado Magos

06 Qer 22:17 Vetura  ·  Citroën  ·  C2  ·  Demir Hisar

Otkup na motorni vozila

24 Maj 07:03 Servis për makina  ·  Demir Hisar

Tapaciranje na krov i vrati od Kola

4 000 MKD

21 Maj 20:34 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Demir Hisar

Трактор

1 500 EUR

15 Pri 14:48 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Demir Hisar

Batanii

05 Pri 22:28 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Demir Hisar

Оревови талби

04 Pri 15:55 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Demir Hisar

Nivi vo Demir Hisarsko

3 EUR

11 Mar 10:25 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone Xs  ·  Demir Hisar

iPhone XS

17 000 MKD

31 Jan 21:08 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Demir Hisar

Cnc uslugi

31 Jan 20:37 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Demir Hisar

Cnc uslugi

24 Jan 14:30 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Demir Hisar

Opel Astra

90 000 MKD

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Jan 20:06 Makina dhe Vegla  ·  Demir Hisar

Delovi za motorna pila

06 Jan 21:36 Кafshët e fermave  ·  Demir Hisar

Пченка

28 Dhj 19:55 Vetura  ·  Citroën  ·  Xantia  ·  Demir Hisar

Citroen Xantia 1993

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 16:38 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  R 420  ·  Demir Hisar

Scania R420

18 Dhj 09:20 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Demir Hisar

Bichon Frise

06 Dhj 19:33 Banesa  ·  Demir Hisar

Shitet banesa ne Durres afer detit

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Nën 22:15 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Demir Hisar

Audi A6 2001 vo dobra sosotjba

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Nën 19:05 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Demir Hisar

Renault Clio1.2 55kw 2007

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 15:34 Vetura  ·  Peugeot  ·  406  ·  Demir Hisar

Pezo 406 turbo dizel 1.9

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 14:57 Shitja me shumicë/Mall  ·  Prodhime ushqimore  ·  Demir Hisar

Se prodava MED

500 MKD

21 Tet 20:22 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Demir Hisar

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

19 Tet 20:35 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Demir Hisar

Gradezni digalki novi

63 000 MKD

19 Tet 20:11 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Demir Hisar

Audi A6 vo dobra sostojba

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Tet 16:23 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Demir Hisar

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

4 000 EUR

15 Tet 11:29 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Demir Hisar

Hshdh

1 000 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Demir Hisar nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione