Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Ohër

Alfa Romeo , 34
Audi , 131
BMW , 145
Chevrolet , 21
Chrysler , 2
Citroën , 70
Dacia , 9
Daewoo , 22
Daihatsu , 1
Dodge , 3
Fiat , 86
Ford , 115
Honda , 7
Hummer , 1
Hyundai , 32
Jaguar , 11
Jeep , 9
Kia , 18
Lada , 35
Lancia , 6
Land Rover , 12
Lexus , 1
Lincoln , 1
Mazda , 15
MINI , 14
Mitsubishi , 11
Nissan , 19
Opel , 193
Peugeot , 131
Piaggio , 1
Porsche , 11
Renault , 111
Rover , 10
Saab , 3
Seat , 20
Škoda , 17
Smart , 9
Ssangyong , 1
Suzuki , 13
Tata , 1
Toyota , 20
UAZ , 1
Volvo , 16
Yugo , 31
Zastava , 23

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Ohër , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Ohër ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

27 Qer 12:34
Линк
,

Mercedes-Benz W202 C220 CDI

2 700 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 12:50 ,

Ford Focus 2001 so vgraden plinski ured

600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:55 Shitorja ,

Audi A4 automatic so osum brzini

12 000 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:57 ,

Passat b7 bluemotion 2.0tdi 103kw 140ks

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:16 ,

AUDI A4 2.0 tdi prva boja reg zelen karton

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:36 ,

Citroen C1 Prva boja Registriran

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:36 ,

Renault Megane 2006 Cabrio extra

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Qer 13:01
Линк
,

VW Golf 6 1.4 TSI 122PS

5 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 12:45 ,

VW Touran 2011 dizel

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 07:48 Shitorja ,

Opel Corsa 1.2 80ks benzin plin 126000km 2008 Mt Auto

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Qer 01:37 ,

VW Passat B7 automatic 2012

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Qer 15:36 Shitorja ,

Renault Modus 1.2 75ks 138000km dynamic 10 MT Auto

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Qer 15:13 ,

Mercedes S320 Long

12 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 11:47 ,

BMW 530xd F10 sport

22 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 08:27 ,

Lada 110

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Qer 08:27 ,

Opel Mokka 1,7 CDTI ecoFlex

10 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Qer 20:52 Shitorja ,

Citroen C3 1.1 60 KS 186000 KM NOV - 07.MT Auto

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Qer 20:22 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 CDTI 110 KS Cosmo Koza Navi 11 MT Auto

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Qer 20:19 Shitorja ,

Citroen C3 1.6 HDI exclusive 134000km 11 MT Auto

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Qer 12:34 ,

Mercedes-Benz W202 C220 CDI

2 700 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 20:59 ,

RENT A CAR RENTAKAR CARS FOR RENT

1 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Qer 23:28 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 CDTI 125 KS cosmo koza 11 MT Auto

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Qer 23:21 Shitorja ,

Fiat 500 1.2 70 KS 90000 km EURO5 nova 10 MT Auto

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Qer 01:34 Shitorja ,

Citroen C5 so original fabricki plin ured povolno

1 999 MKD

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 11:50 ,

Volvo 460

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 14:28 ,

BMW X5 35D

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 13:54 ,

Ml 350 top

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 23:52 Shitorja ,

BMW 320D 163ks pdc unikat nova uvoz Ch 2006 Mt Auto

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Qer 19:53 ,

E 220 Avangarde 09

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 15:59 Shitorja ,

Opel Corsa 1.3 CDTI Edition

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 15:58 Shitorja ,

Peugeot 508 1.6 HDi Access

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 15:58 Shitorja ,

Mercedes-Benz Class S 350

16 900 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 15:57 Shitorja ,

BMW 530D 2011

18 900 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 15:56 Shitorja ,

Nissan Qashqai 1.5 dCi Acenta

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 14:53 Shitorja ,

Hyundai i30 1.6 CRDi classic

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Qer 14:52 Shitorja ,

Volkswagen Golf 5 1.9 TDI goal

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 14:52 Shitorja ,

Mercedes-Benz C-Klasse C 200 CDI Avantgarde

10 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 14:51 Shitorja ,

VW Passat 2.0 TDI Comfortline

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 14:51 Shitorja ,

BMW 1er 116d

10 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Qer 14:50 Shitorja ,

Peugeot 208 1.6 HDi Active

7 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Qer 14:50 Shitorja ,

BMW 3er 318d Lounge

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Qer 14:49 Shitorja ,

Peugeot 2008 1.6 e-HDi active

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Qer 14:49 Shitorja ,

Seat Altea XL 1.9 TDI Reference Comfort

4 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 14:48 Shitorja ,

Skoda Yeti 2.0tdi ambition

9 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 14:33 Shitorja ,

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI Track & Field 4Motion

11 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 14:31 Shitorja ,

Opel Astra 1.4 2007

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ohër nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione