Продажба на станови по најдобри цени во сите градови во Македонија!

Пазар3 Ви нуди одлична можност за продажба на вашите недвижности, почнувајќи од живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи, како и продажба на станови насекаде во Македонија, и тоа со само еден клик!


Огласете се, и направете продажба на вашиот стан во охрид, стан во џевахир или извршете продажба на нови станови, продажба на станови во градба, продажба на нови станови во кисела вода, како и вон Скопје на лесен и едноставен начин, благодарејќи му на Пазар3!

25 ноем. 23:00
Link:
, ,

Stan vo Centar vo blizina na Vlada

145 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
20 ноем. 20:25
Link:
,

Stan od 115m2 vo Kumanovo

Број на соби: 5
Површина: 130

Денес 12:47 , ,

Stan na odlicna lokacija od 90m2

86 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 12:43 , ,

Stan vo Debar Maalo od 125m2

200 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 12:35 Агенција за недвижности ,

Nov stan vo Centarot na Stip 89m2

870 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 12:33
Link:
, ,

Stan nova gradba Cair

Број на соби: 3
Денес 12:31 ,

Ubav stan vo strog Centar

Број на соби: 3,5
Денес 12:28 ,

Nov stan so odlicen pogled

780 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 12:20 ,

Stan vo naselba Goce Delcev

36 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 12:13 , ,

Se iznajmuva stan vo Centar so garaza

300 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 11:51 ,

Stan vo Bitola od 68m2

600 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 11:31 , ,

Two room apartment in Skopje

53 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 11:01 , ,

Trosoben stan na Bitpazar

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 10:51 , ,

Nov Stan od 58m2 vo Kisela Voda Rasadnik

58 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
Денес 10:46 ,

Stan vo strog centar na Ohrid

Број на соби: 3,5
Денес 10:46 , ,

Atraktiven stan vo Cair

39 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 10:29 , ,

Stan na Vodno

370 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 10:21 , ,

Dvosoben stan 40m2 vo Centar Debar Maalo

52 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 09:59 , ,

Stan vo Kapistec

Број на соби: 3
Денес 09:30 , ,

Trosoben stan vo Kapistec od 96m2

105 600 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 09:23 , ,

Stan vo nas.Skopje Sever

52 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 09:20 , ,

Stan od 80m2 vo Gorce Petrov

41 900 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 09:18 , ,

Stan od 70m2 vo Centar

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 09:12 , ,

Stan od 48m2

Број на соби: 1
Денес 08:09 , ,

Stan na Vodno od 75m2

1 699 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 04:01 , ,

Stan od 82m2 vo Cair

70 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 03:52 ,

Stan od 74m2

650 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 02:52 , ,

Stan vo Novo Lisice od 69m2

64 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 01:36 ,

Stanovi vo centarot na Ohrid

Број на соби: 3

Зошто Пазар3 е идеалното место за продажба на станови?Огромна посетеност - доколку сакате вашата продажба на станови да биде реалиазирана во најкус рок, тогаш една од предностите на огласување на Пазар3 е и големата посетеност!За ваша информација, преку 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да го разгледаат вашиот оглас за продажба на стан во џевахир, стан во охрид, продажба на станови во градба, продажба на нови станови, како и продажба на станови во скопје и во останатите градови во Македонија!


Веродостоен сајт - Пазар3 не само што е веродостоен сајт, туку е и најголемото и најпознатото купопродажно и огласувачко место во државата, што е одлична можност за секој кој што е во потрага по станови, или пак сака да направи брза продажба на станови.


Откако ќе објавите оглас за продажба на станови, бидете сигурни дека за кратко време ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти за вашата продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, продажба на нови станови карпош, продажба на нови станови во кисела вода и тн!


Одлични алатки за користење - постоечките алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на оглас, ќе Ви помогнат многу во продажба на станови, бидејќи оние кои што се заинтересирани ќе можат да пребаруваат огласи, а Вие, кои нудите продажба на станови би можеле да ги известите посетителите за вашата намера!


Имено, полето за пребарување и филтрите се на ваш дофат, и истите ќе можете да ги користите за да добиете персонализирани огласи откако ќе внесете фраза која асоцира на вашата потреба - "стан во џевахир", "стан во охрид", "продажба на нови станови", "продажба на станови скопје", и тн.


Ако пак сакате регистрирате оглас за продажба на станови, тогаш Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на лесни и едноставни огласи за читање!Како до лесна продажба на станови?


Огласете се - преку огласување на Пазар3, шансите за продажба на станови кои се во ваша сопственост е можеби и најдобриот начин за постигнување на оваа цел, бидејќи ако не го сторите тоа, никој не би знаел дека воопшто продавате станови.


Цена - консултирајте се со финансиски експерти, агенција на недвижности, или пак распрашајте се за цената според квадратура и локација на вашите станови.


Зошто? Бидејќи постои огромна разлика во цената во продажба на станови. На пример, продажба на нови станови во кисела вода имаат различна цена од продажба на нови станови карпош, или пак продажба на станови во охрид не се ни малку слични ако сакате да направите продажба на станови скопје.


Фотографирајте - објавете професионална фотографија и зголемете ја заинтересираноста на вашиот стан во џевахир, стан во охрид, односно направете ја самата продажба на станови многу полесна!


Секој би сакал да види како изгледаат вашите станови, па на тој начин, најмете професионален фотографер кој успешно би ги прикажал вашите станови во вид на слика.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации