Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura

Acura , 12
Aixam , 1
Alfa Romeo , 16
Alpina , 2
Audi , 248
BMW , 208
Cadillac , 2
Chevrolet , 4
Chrysler , 1
Citroën , 98
Dacia , 12
Dodge , 1
Fiat , 44
Ford , 60
Honda , 7
Hyundai , 35
Infiniti , 1
Jaguar , 8
Jeep , 9
Kia , 25
Lada , 10
Land Rover , 35
Lexus , 10
Maserati , 3
Maybach , 3
Mazda , 11
MG , 2
MINI , 7
Mitsubishi , 10
Nissan , 44
NSU , 1
Opel , 111
Peugeot , 150
Piaggio , 1
Porsche , 23
Renault , 128
Rover , 1
Seat , 64
Škoda , 81
Smart , 7
Ssangyong , 3
Subaru , 2
Suzuki , 11
Tesla , 10
Toyota , 47
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 5
Volvo , 36
Zastava , 6

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

17 Pri 14:06
Linku:
Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi A5 Coupe

33 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 06:45
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Karposh

VW PASSAT 2.0 TDI 190 KS. 4 MOTION NEUVEZEN

23 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:31
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Kriva Pallankë

BMW X3 2.0d 190ks XDrive 2020g LUXURY

33 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 20:08 Vetura  ·  BMW  ·  630  ·  Shkup  ·  Karposh

bmw 630 gt xdrive so full inter guma

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

golf gti kako nov inter guma

Viti: 2022
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 19:22 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C4

19 950 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online
Sot 19:18 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 70KS 2018G AUTOMAKEDONIJA SKOPJE!

7 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:15 Vetura  ·  Opel  ·  Crossland  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL CROSSLAND 1.2 PETROL 82KS 2018G STYLE 118.000KM!

10 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:54 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup

AUDI Q3 2.0TDI 150ks Automatic Virtual Cockpit - 2019

29 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:54 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Shtip

Audi SQ5 2016/2017

32 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:31 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Toyota Auris 1.8 Hibrid НЕУВЕЗЕНА !

13 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 17:17 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SKODA FABIA 1.4TDI 2017GOD MONTE CARLO

9 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 15:16 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Karposh

SKODA FABIA 2019 BENZIN PLIN NEUVEZENA

8 490 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:11 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

RENAULT CLIO 1.5 DCI 90 KS ECO-2 NAVIGACIJA LED PATNICKO

8 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:00 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Shkup  ·  Karposh

KIA SPORTAGE DIZEL 1.7CRDI NEUVEZENA PRV SOPSTVENIK

16 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:33
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

Golf 7,5-1,6 tdi 2019 god. Vo perfektna sostojba !!!

16 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:23
Linku:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Shkup  ·  Centar

Mercedes-Benz GLE 350 d 4MATIC 9G-Tronic, 272hp, 2019

67 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 14:13 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Arona  ·  Shtip

Seat Arona xcellence 2018

13 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:10 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Grand C-Max  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

FORD GRAND C-MAX 2.0 TDCI 150KS 2018 TITANIUM 7 MESTA

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:18 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SEAT ATECA 1.6TDI 115KS MATRIX-LED (MOZE ZAMENA)

18 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:03 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shtip

Citroen C3 1.5 Blue-HDi Feel NAVI 2019 god

11 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:03 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shtip

Citroen C3 1.5 BLUE HDI 100 NAVI S&S SHINE BUSINESS

12 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:53 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shtip

Citroën C3 Aircross 1.5 BlueHDi NAVIGACIJA FULL

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Shkup  ·  Centar

VW ARTEON 2.0 TDI R LINE FENOMENALEN

27 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:44 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Butel

Peugeot 308 1.5 bluehdi-2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:44 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Butel

Peugeot 308 1.5 bluehdi-2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:43 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

9 899 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 10:42 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Feel Edition

10 250 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 10:07
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW ARTEON 2.0-TDI(240hp)Bi-Turbo(4motion)*DSG"18g.����

26 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:41
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW POLO 1.0mpi(75hp)-TRENDLINE-*NEUVEZENO*17g.

7 799 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:40 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Ilinden

Citroen C3 1.2 Puretech 110hp 6MT - 05/2023 - PRV GAZDA

13 700 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:37 Vetura  ·  Renault  ·  Capture  ·  Prilep

Renault Capture 1.3 140ks turbo 2022god! Ednakvo na novo.

20 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:38 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Kriva Pallankë

PEUGEOT 208 1.6BlueHdi 75ks 2019g Navi

8 190 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:36 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Kriva Pallankë

PEUGEOT 208 1.6BlueHdi 75ks 2019g Navi

8 190 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:31 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Kriva Pallankë

BMW X3 2.0d 190ks XDrive 2020g LUXURY

33 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:30 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Kriva Pallankë

BMW X3 2.0d 190ks XDrive 2020g LUXURY

33 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:42
Linku:
Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Aerodrom

NISSAN QASHQAI 1.6 DCI 2017, Panorama, Keyless 135.000km

15 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:41
Linku:
Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Aerodrom

NISSAN QASHQAI 1.6 DCI 2017, Panorama, Keyless 135.000km

15 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:35 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Ilinden

BMW X1 2.0D 150HP XDRIVE X-LINE AUTOMATIC 2019

24 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:41 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT B8.5 2.0TDI 150KS DSG7 2021g

24 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:38 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Kadjar  ·  Shkup

RENO KAJAR 1.5 DCI 80 000km

18 990 MKD

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 20:26
Linku:
Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Shkup  ·  Centar

Екстра понуда - Hyundai Tucson 1.6 CRDI, 116 коњски сили

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 19:56 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Peugeot 308 1.6 HDI 73kw 100ks 2018

13 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:54 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Renault Clio limited 1.5 TDCI 66kw vo izvonredna sostojba

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 19:53 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VOLSWAGEN VW ID.3 PRO PERFORMANCE 204KS

23 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:51 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Ford Mondeo Turnier 2.0d 180KS Automatic

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:51 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volkswagen Beetle Cabrio R-Line 2.0 TDI so 36.000km

32 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:35 Vetura  ·  Seat  ·  Arona  ·  Kratovë

SEAT ARONA FR 1.6TDI 115ks/85kW 2019 god. 68550 km

18 490 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 19:24 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup

AUDI A6 2.0 TDI BUSINESS CLASS BESPREKORNA SOSTOJBA-19

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:16 Vetura  ·  BMW  ·  740  ·  Shkup

Se prodava BMW 740

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:12 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 308 1.5 Blue-Hdi

11 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:12 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C3 1.6 Blue-HDI

9 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:17 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 308 1.6BLIEHDI ALLURE jimauto

10 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione