Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 септ. 19:18
Линк
Автомобили , Кавадарци

Se prodava opel astra gtc

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

08 мар. 20:00 Куќи/Вили , Кавадарци

Kuka vo Kavadarci

Број на соби: 4
Површина: 60
05 мар. 17:31 Машини и Алати , Кавадарци

Plugot E odlicen

500 ЕУР

05 мар. 16:31 Куќи/Вили , Кавадарци

Се продава куќа во Кавадарци на мирна локација

Број на соби: 8
Површина: 160
27 фев. 18:18 Друго , Кавадарци

Fiskalna malku koristena

27 фев. 13:12 Машини и Алати , Кавадарци

Tishlerski masini

26 фев. 21:37 Автомобили , Кавадарци

Mercedez E 220 2003

Година: 2003
Километража: 350 000 - 399 999
24 фев. 22:40 Автоделови и Опрема Друго , Кавадарци

Vitlo X2

220 ЕУР

24 фев. 17:29 Куќи/Вили , Кавадарци

Kuka vo Kavadarci

Број на соби: 5
24 фев. 15:59 Станови , Кавадарци

Se izdava stan 100m2

Број на соби: 4
Површина: 100
21 фев. 15:02 Машини и Алати , Кавадарци

Plasticni cisterni

20 фев. 20:17 Моторцикли (над 50cc) , Кавадарци

2015 Honda NC 700 X

6 900 ЕУР

Година: 2015
20 фев. 09:48 За Деца Мебел/Опрема , Кавадарци

Kolicka so duban relaksator i kengur

12 000 МКД Намалена цена

20 фев. 00:57 Мобилни телефони , Кавадарци

iPhone 7

18 фев. 21:52 Аудио опрема Друго , Кавадарци

JBL Xtreme 3

15 000 МКД

11 фев. 12:50 Автомобили , Кавадарци

Skoda Superb nov od Porshe Makedonija

26 100 ЕУР

Година: 2019
Километража: 40 000 - 44 999
09 фев. 18:47 Градежни материјали , Кавадарци , Росоман

Keramidi polovni

09 фев. 18:35 Автомобили , Кавадарци

Audi A4 2003

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 21:26 Автомобили , Кавадарци

Grand Vitara 2007 година

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
08 фев. 21:24 Автомобили , Кавадарци

Suzuki Jimny 2006 година

10 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации