Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 17:55
Linku:
Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Кавадарци

Kia Ceed 1.4

4 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999

07 апр. 13:06 Друго  ·  Кавадарци  ·  Росоман

Kokoski

1 МКД

13 мар. 10:38 Станови  ·  Кавадарци

Се издава комплетно наместен стан

1 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
01 ноем. 03:16 Автомобили  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Кавадарци

Nissan X-TRAIL -04

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
21 фев. 18:08 Станови  ·  Кавадарци

Stanben prostor

7 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
20 авг. 21:04 Градежни материјали  ·  Кавадарци

Keramidi

10 МКД

23 ноем. 23:23 Големапродажба/Роба  ·  Друго  ·  Кавадарци

Briketi za ogrev

10 МКД Çmimi me zbritje

09 јан. 14:18 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Kuka 700m2

35 МКД

Број на соби: > 10
15 фев. 15:17 Големапродажба/Роба  ·  Друго  ·  Кавадарци

VINO

40 МКД

08 јул. 13:16 Автомобили  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Кавадарци

Se prodava Smart ForTwo Cabrio Vo odlicna sostojba !

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
23 јун. 18:11 Деловен простор  ·  Друго  ·  Кавадарци

Ресторан РР

1 ЕУР

09 јун. 12:51 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Кавадарци

Chevrolet Aveo 1.3 cdti 95 ks 2012 Kako Novo

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
03 јун. 16:45 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Кавадарци

Skoda Fabia 1.2 TDI 2011g Kako Novo

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
02 јун. 19:14 Станови  ·  Кавадарци

Се издава стан во новиот центар

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
09 мај 19:15 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Кавадарци

Fiat Bravo 1.9 2007. 120 KS

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 апр. 13:29 Станови  ·  Кавадарци

Се издава стан цена по договор

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
18 апр. 13:24 Станови  ·  Кавадарци

Се издава стан во центар над продавница за чевли пеко

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
08 апр. 11:25 Викендици  ·  Кавадарци

Вила за изнајмување

1 ЕУР / месечно

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации