Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Македонски Брод

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Македонски Брод , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Македонски Брод или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 дек. 19:49 Куќи/Вили , Македонски Брод

Kuka vo Makedonski Brod karabina

Број на соби: 5
Површина: 150
01 ноем. 03:33 Друго , Македонски Брод

Kafezi za kokoški

500 ЕУР

31 окт. 14:50 Автомобили , Македонски Брод

Mercedes-Benz A140 benzin+plin 1999

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
25 окт. 12:37 Автомобили , Македонски Брод

Ford Mondeo 1.8TD full oprema Chia

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
12 окт. 23:28 Облека/Обувки Машки , Македонски Брод

Portwest softshell jakni

5 500 МКД

20 авг. 13:02 Автомобили , Македонски Брод

LADA NIVA 1.6 BENZIN PLIN

Година: 1985
Километража: 120 000 - 129 999
20 авг. 13:02 Автомобили , Македонски Брод

LADA NIVA 1.6 BENZIN PLIN

Година: 1985
Километража: 120 000 - 129 999
12 авг. 14:35 Во странство , Македонски Брод

Hoverboard

60 ЕУР

12 авг. 14:18 Во странство , Македонски Брод

Hoverboard

60 ЕУР

02 авг. 02:04 Автомобили , Македонски Брод

Ford Escort karavan 1.8

500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
26 јул. 12:24 Автомобили , Македонски Брод

BMW 318

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
25 јул. 21:54 Автомобили , Македонски Брод

BMW 318

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
25 јул. 21:31 Автомобили , Македонски Брод

BMW 328

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
23 јул. 00:59 Автомобили , Македонски Брод

Ford Escort karavan 1.8 disel

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 50 000 - 54 999
15 јул. 00:44 Плацови/Ниви и фарми , Македонски Брод

Livada 825 m2

11 јул. 15:57 Автомобили , Македонски Брод

Mercedes c220 cdi 125hp

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
11 јул. 15:57 Автомобили , Македонски Брод

Mercedes c220 cdi 125hp

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
11 јул. 15:49 Автомобили , Македонски Брод

Mercedes c220 cdi 125hp

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
06 јул. 09:48 Автомобили , Македонски Брод

Ford Focus 2003 TDCI

2 000 ЕУР

05 јун. 22:12 Автомобили , Македонски Брод

BMW 318 e90

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 21:32 Автомобили , Македонски Брод

VW Volkswagen Tiguan

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
03 јун. 21:32 Автомобили , Македонски Брод

VW Volkswagen Tiguan

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
03 јун. 21:32 Автомобили , Македонски Брод

VW Volkswagen Tiguan 2015

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
31 мај 14:32 Автомобили , Македонски Брод

Volkswagen Tiguan 2015 Switzerland

18 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Македонски Брод не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации