Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


07 фев. 00:40 Автомобили , Кавадарци

renault

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
01 фев. 14:46 Викендици , Кавадарци

Се изнајмува вила

1 ЕУР / дневно

31 јан. 23:59 Куќи/Вили , Кавадарци

Se prodava

70 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 150
31 јан. 13:00 Куќи/Вили , Кавадарци

Kuka vo Kavadarci

Број на соби: 5
28 јан. 18:09 Автомобили , Кавадарци

Peugeot 307

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
27 јан. 14:51 Мобилни телефони , Кавадарци

Se prodava samsung telefon

23 000 МКД

27 јан. 14:49 Мобилни телефони , Кавадарци

Se prodava samsung telefon

23 000 МКД

21 јан. 17:25 Станови , Кавадарци

Stan od 62m2

Број на соби: 2
21 јан. 14:49 Домашни Миленичиња Кучиња , Кавадарци

Bichon frise

250 ЕУР

20 јан. 13:42 Плацови/Ниви и фарми , Кавадарци

Niva i ovostarnik zaedno so kuka

20 јан. 11:33 Автомобили , Кавадарци

Se kupuva Nissan Terrano

16 јан. 13:21 Деловен простор Индустрија и Работилница , Кавадарци

Se izdava hala vo Mepos Kavadarci 120m2

200 ЕУР / месечно

15 јан. 21:19 Друго , Кавадарци

IQOS 3 DUO

1 600 МКД

12 јан. 04:03 Мобилни телефони , Кавадарци

Samsung Galaxy A32

8 500 МКД

11 јан. 15:59 Станови , Кавадарци

Se izdava namesten stan

Број на соби: 3
10 јан. 16:52 Друго , Кавадарци , Росоман

Peleti za greenje

370 МКД

11 јан. 10:21 Мобилни телефони , Кавадарци

Samsung Galaxy A51

6 200 МКД Намалена цена

11 јан. 09:52 Станови , Кавадарци

Stan vo Kavadarci

52 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
10 јан. 23:56 Друго , Кавадарци , Росоман

Peleti za greenje

370 МКД

09 јан. 20:41 Кампинг возила , Кавадарци

Kamjon Man

13 000 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации