Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 септ. 08:40
Линк
Станови , Кавадарци

Stanben prostor

7 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120

14 мај 07:04 Станови , Кавадарци

Se izdava namesten stan vo centarot na Kavadarci

Број на соби: 3
13 мај 17:06 Мопеди (под 50cc) , Кавадарци

Tomos ATX 50cc

700 ЕУР

13 мај 08:52 Плацови/Ниви и фарми , Кавадарци

Plac vo Mokliste

12 мај 22:56 Автомобили , Кавадарци

Mazda 3 1.6hdi 109ks

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
12 мај 16:09 Плацови/Ниви и фарми , Кавадарци

Atraktivno zemjiste

10 мај 08:35 Автомобили , Кавадарци

Renault Laguna

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
09 мај 22:39 Станови , Кавадарци

Novi eko-premium stanovi vo zavrsna faza

840 ЕУР

Број на соби: 7
03 мај 16:13 Плацови/Ниви и фарми , Кавадарци

Se izdava Plac na Glaven pat Kavadarci

1 ЕУР / месечно

03 мај 15:49 Машини и Алати , Кавадарци

Mini excavator Kubota KX71-3

16 779 ЕУР

02 мај 19:37 Автомобили , Кавадарци

Mini Countryman S All4 2011

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
26 апр. 08:16 Автомобили , Кавадарци

Ford Focus 1.8 TDDI

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 14:18 Мобилни телефони , Кавадарци

Motorola PDA model MC659B

18 000 МКД

22 апр. 11:38 Автомобили , Кавадарци

Fiat Fiorino 1.3 Multijet 2007

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр. 13:55 Куќи/Вили , Кавадарци

Kuka vo Kavadarci

Број на соби: 5
20 апр. 22:18 Плацови/Ниви и фарми , Кавадарци

Gradezno zemjiste

15 ЕУР

17 апр. 03:45 Соби , Кавадарци

Se izdava kukja/sobi

13 апр. 17:02 Машини и Алати , Кавадарци

Kanterica Holzher

13 апр. 10:14 Станови , Кавадарци

Vednas vselivi stanovi

650 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 80
12 апр. 12:26 Станови , Кавадарци

Trosoben stan vo Lepotici

64 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 70
11 апр. 08:27 Автомобили , Кавадарци

Chevrolet Captiva 2007

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации