Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Велес

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 мај 18:01 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Велес  ·  Градско

GOLF 4 TDI 1.9/90 GARAZIRAN ODLICNO SOCUVAN

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 21:14 Друго  ·  Велес  ·  Градско

Rasad Piper Bela Dolga, Sivrija lut, Patlidzan,Krastavici

8 МКД Намалена цена

05 апр. 11:28 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Велес  ·  Градско

Seat leon 2.0 103 kw

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 05:38 Друго  ·  Велес  ·  Градско

Се продава Корпа и брана

300 ЕУР

02 апр. 05:34 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Велес  ·  Градско

Opel Corsa C 1.0 2000g

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 00:03 Плацови/Ниви и фарми  ·  Велес  ·  Градско

Nivi za prodazba Gradsko

09 фев. 20:34 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Велес  ·  Градско

Seat leon 2.0 103 kw

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 20:42 Куќи/Вили  ·  Велес  ·  Градско

Se prodava kukja vo centar na Gradsko

55 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
12 дек. 09:34 Моторцикли (над 50cc)  ·  Скутер  ·  Друга марка  ·  Hamachi  ·  Велес  ·  Градско

Hamachi 150cc

900 ЕУР

05 дек. 09:22 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Велес  ·  Градско

Prodavam traktor TV 418

2 000 ЕУР

02 окт. 14:34 Мобилни телефони  ·  Друга марка  ·  Xiaomi Redmi  ·  Велес  ·  Градско

SE PRODAVA Xiaomi Redmi A2

7 000 МКД

04 септ. 15:33 Куќи/Вили  ·  Велес  ·  Градско

Kukja vo Nogaevci

1 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
15 јул. 15:18 Градежни материјали  ·  Велес  ·  Градско

ќерамиди

29 јун. 21:51 Друго  ·  Велес  ·  Градско

Изработка на лого,слика,банер

5 ЕУР

04 јун. 14:30 Машини и Алати  ·  Велес  ·  Градско

СЕ ПРОДАВА Циркулар за дрва

300 ЕУР

04 јун. 14:28 Машини и Алати  ·  Велес  ·  Градско

СЕ ПРОДАВА - Цистерна 2 тона

250 ЕУР

05 мај 16:29 Машини и Алати  ·  Велес  ·  Градско

Kula kran Liebherr 32H

39 729 ЕУР

05 мај 16:54 Машини и Алати  ·  Велес  ·  Градско

Багер JCB JS131X LC

61 149 ЕУР

28 фев. 05:26 Додатоци за Мобилни телефони  ·  Велес  ·  Градско

flipper zero

200 ЕУР

15 јан. 21:19 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Велес  ·  Градско

BMW 530

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 19:16 Куќи/Вили  ·  Велес  ·  Градско

Се продава куќа во Градско

100 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 200
30 дек. 14:42 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Велес  ·  Градско

Prodavam Opel Vectra 2.2 2002g

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
14 дек. 17:52 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  Vaneo  ·  Велес  ·  Градско

Mercedes-Benz Vaneo 1.7 cdi

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 23:36 Плацови/Ниви и фарми  ·  Велес  ·  Градско

Nivi vo Gradsko

22 ноем. 05:43 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Велес  ·  Градско

elektronika

350 МКД

23 авг. 15:25 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 11  ·  Велес  ·  Градско

Kako nov iphone 11

350 ЕУР

15 авг. 00:24 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Велес  ·  Градско

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

15 авг. 00:24 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Велес  ·  Градско

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

15 авг. 00:24 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Велес  ·  Градско

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

15 авг. 00:24 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Велес  ·  Градско

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

13 авг. 14:26 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Велес  ·  Градско

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

13 авг. 14:24 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Велес  ·  Градско

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации