Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на кајаци, даски и додатоци BIC Sport | Pazar3 огласи


Огласи за продажба на различни видови на кајаци, SUP даски, седла, весла, појаси и други BIC Sport аксесоари. Погледнете ги сите Пазар3 огласи и набавете нови или користени BIC Sport пловила совршени како за професионалци така и за аматери.Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Денес 08:53 Моторцикли (над 50cc)  ·  Aprilia  ·  SR  ·  Куманово

Se prodava Aprilia 50cc

2 250 ЕУР

Денес 08:52 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Скопjе  ·  Скопје

MERCEDES C CLASS 180 1.6 PETROL 156KS 2019G

24 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 95 000 - 99 999
Онлајн
Денес 08:52 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 TDI 90KS TRENDLINE 2017G TOYOTA SK

14 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
Денес 08:51 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA FABIA 1.0 MPI 60KS AMBIENTE 2020G ВО ТОYOTA SKOPJE

11 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 40 000 - 44 999
Онлајн
Денес 08:50 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ASTRA 1.6 2005 GOD FUL OPREMA ATEST PLIN OD MKD

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 08:49 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT LEON 1.0 TSI 115KS DSG A/TSTYLE 2018G

12 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
Онлајн
Денес 08:49 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Arona  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT ARONA 1.6 TDI 95KS STYLE A/T 2019G VO TOYOTA SKOPJE

16 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 70 000 - 74 999
Онлајн
Денес 08:48 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Скопје

FORD FOCUS 1.5 TDCI 95KS 6MT TREND 2019G VO TOYOTA SK

12 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн

Огласи за продажба на кајаци, SUP даски, и BIC Sport додатоци - Пазар3 огласи


За незаборавно лето, одберете го Вашиот омилен кајак или SUP даска во BIC Sport Македонија. Се продаваат sit-on-top кајаци, гумени кајаци, кајаци за риболов, сенаменски даски, турнејски даски, професионални sup даски, почетнички даски, крила и био даски, како и аксесоари (јажиња, појаси, седла, футроли, весла и пумпи).Нови или користени кајаци и даски - на Пазар3.мк ќе најдете се! Разгледајте ги сите огласи за продажба на водни објекти BIC Sport чамци, глисери, едрилици, водни скутери, BIC Sport катамарани, кајчиња и друго.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации