Македонски | Shqip | English |

Polo | Дебар | Возила | Автомобили

05 фев. 16:17 ,

VW Polo -04

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
16 окт. 02:16 ,

VW Polo -02 1.4 tdi

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
27 фев. 23:42 ,

VW Polo -99

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
13 мај 08:43 ,

VW Passat 1.9 TDI -02

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
02 мај 21:27 ,

VW Polo TDI -01

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999

  • polo во категорија Автомобили
  • Polo во категорија Автомобили
  • Polo во категорија Автомобили
  • polo во категорија Автомобили
  • Polo во категорија Автомобили
  • Polo во категорија Автомобили
  • Polo во категорија Автомобили
  • polo во категорија Автомобили
  • polo во категорија Автомобили
  • polo во категорија Автомобили

Кон почеток