Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на куќи, вили и викендици

Најголема понуда на куќи, вили, викендици и други недвижности за продажба во Македонија.

Доколку Ве интересира каква е ситуацијата на пазарот на недвижности во Македонија кога е во прашање продажбата, купувањето и изнајмувањето на куќи и вили, разгледајте ги огласите на онлајн платформата за купување, продавање и изнајмување Пазар3.мк.

Вчера 19:52
Линк
, ,

Se izdava kompletno namestena kuka vo Taftalidze 2

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 9
05 мар. 15:42
Линк
, ,

Kuka so pogled na Skopje

180 000 ЕУР

Број на соби: > 10
05 мар. 16:32
Линк
, ,

Kukja vo centarot na Pintija

210 000 ЕУР

Број на соби: > 10

05 мар. 08:23 ,

Se izdava vila Ljubanista Ohrid slobodna od 30.08

14 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Површина: 100
05 мар. 08:20 , ,

Se izdava sprat od kuka

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
04 мар. 19:14 ,

Куќа со дворно место 522 мкв

120 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
04 мар. 18:04 ,

Kuka karabina Ramne

34 000 ЕУР

Број на соби: 5
04 мар. 17:15 , ,

Издавам наместен стан/куќа-приземје

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
04 мар. 17:02 , ,

Се изнајмува стан/ куќа на призмје

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 40
04 мар. 14:43 , ,

PRIZEMNA KUKA 150m2 SO DVOR 658m2 ZELEZARA

155 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150
04 мар. 14:07 , ,

Kuka vo Indzikovo

Број на соби: 5
Површина: 120
04 мар. 13:36
Линк
,

Del od kuka vo centar na Struga

130 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
04 мар. 11:52 , ,

Kuka vo Stopanski Dvor

90 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
04 мар. 08:59 ,

Kuka vo Centar na Prilep

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
04 мар. 08:55 , ,

Kuka so dukan vo Lisice

250 000 ЕУР

Број на соби: > 10
04 мар. 08:18 ,

Vikend kuka so luksuzno ureden dvor

Број на соби: 2,5
Површина: 60
03 мар. 23:59 , ,

DELOVEN PROSTOR

250 000 ЕУР

Број на соби: 8

Огласи од категоријата "Продажба, купување и изнајмување на куќи и вили во Македонија"

Купувањето и продажбата на куќа или вила не е едноставна одлука. При купување или продавање на било какви недвижнини, треба да се внимава на многу работи.

На Пазар3 секојдневно се огласуваат недвижности и тоа куќи за продажба во Охрид, Скопје, или другите градови низ државата, продажба на викендици во Маврово, Берово, вили со базен, и друго.

При огласувањето на недвижности на Пазар3 важно е да ги наведете оние детали кои им се важни на сите оние кои бараат да купат куќа или викендица.

Прва работа е да направите убави слики од куќата на продажба, и да наведете во описот на огласот кои се карактеристиките на куќата. Површина, број на соби, број на спратови, греење, и секако цена и локација на куќата. Сите овие детали ја зголемуваат шансата за продажба на куќи по најдобра цена и во рекордно време.

Цената на куќите кои се продаваат во Скопје, секако се многу повисоки од цените на куќите и вилите на продажба во другите градови во Македонија. Меѓутоа, на Пазар3 се огласуваат голем број на куќи, вили и други недвижности со различни карактеристики, со што сигурно ќе најдете куќа или вила која ќе ги задоволи Вашите потреби во однос на цена, локација и карактеристики.

Во последниот период е зголемена побарувачката на куќи и вили во градовите и туристичките населби за летен и зимски туризам како Маврово, Попова Шапка, Охрид, Берово, Преспа, Дојран и други. Низ огласите за продажба на куќи често се среќаваат огласи за продажба, купување и/или изнајмување на куќи со поглед на Мавровското Езеро, вила во стариот дел на Охрид, вила во Стар Дојран, куќа во село Љубојно, и многу други огласи за куќи и вили.

Огласување на Вашите куќи и вили

Дали поседувате куќи или вили кои сакате да ги продадете или изнајмите?

Истите можете лесно, брзо и едноставно да ги продадете онлајн, преку Пазар3. Продажбата на куќи и вили на Пазар3 е многу едноставнa.

Регистрирајте оглас со внесување на потребните информации за куќите или вилите што ги продавате. Многу важно е да направите и неколку фотографии кои најмногу влијаат врз одлуката дали заинтересираниот купувач ќе Ве контактира Вас или некој друг кој продава куќи на иста локација.

Доколку пак сте фирма која се занимава исклучиво со продажба на куќи, вили или други недвижности - не чекајте! Искористете ја големата посетеност на најголемиот огласник во државата и зголемете ја продажбата на недвижности!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации