Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на куќи, вили и викендици 

26 фев. 13:32
Линк
,

KUKA VO PRILEP

37 000 ЕУР

Број на соби: 8
19 фев. 12:54
Линк
, ,

Dve kuki vo Cair

95 000 ЕУР

Број на соби: 8
15 фев. 17:42
Линк
,

Kuka od 150m2

Број на соби: 6
Површина: 150

25 фев. 10:17 , ,

Biznis atraktivna lokacija

Број на соби: 4
24 фев. 23:51 ,

Kuka od 120m2

20 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 120
24 фев. 21:04 ,

KUKA VO BITOLA POVOLNO

Број на соби: 4
Површина: 100
24 фев. 20:58 ,

KUKA VO CENTAR BITOLA

Број на соби: 5
Површина: 110
24 фев. 18:59 , ,

Kuka vo Vizbegovo

Број на соби: 4
24 фев. 15:55 , ,

Se izdava kuka vo Gj.Petrov

Број на соби: 3
Површина: 90
24 фев. 11:30 , ,

Kuka so plac za gradba

Број на соби: 4
Површина: 80
24 фев. 10:09 , ,

Kuka vo naselba Cento

70 000 ЕУР

Број на соби: 4
24 фев. 10:01 , ,

Se izdava kuka

Број на соби: 4
Површина: 200
24 фев. 09:57 , ,

Kuka na Vodno

1 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
23 фев. 23:44 ,

KUKA NAD SOKOLANA

60 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 110
23 фев. 19:50 ,

Se izdava stan vo Kavadarci

Број на соби: 4
Површина: 100
23 фев. 18:10 ,

Kuka vo Kicevo

Број на соби: > 10
23 фев. 14:14 , ,

Iznajmuvanje na 2va sprata od kukja

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 180
23 фев. 12:20 , ,

KUKA VO BUTEL 1

Број на соби: 9
Површина: 150
23 фев. 09:34 , ,

Se iznajmuva stan vo kuka so poseben vlez

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Кон почеток