Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 17
Aixam , 7
Alfa Romeo , 31
Alpina , 4
Audi , 527
Bentley , 1
BMW , 466
Cadillac , 2
Chevrolet , 39
Citroën , 149
Dacia , 17
Daihatsu , 1
DeTomaso , 1
Dodge , 2
Fiat , 110
Ford , 181
GMC , 1
Honda , 20
Hummer , 1
Hyundai , 51
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 9
Jeep , 39
Kia , 37
KTM , 1
Lada , 10
Lancia , 5
Land Rover , 37
Lexus , 9
Lifan , 1
Maserati , 4
Maybach , 3
Mazda , 34
MINI , 19
Mitsubishi , 21
Nissan , 51
Opel , 294
Peugeot , 179
Porsche , 45
Renault , 149
Rover , 1
Seat , 101
Škoda , 115
Smart , 1
Subaru , 2
Suzuki , 24
Toyota , 58
TVR , 1
UAZ , 8
Volvo , 34
Yugo , 1
Zastava , 6

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

06 Maj 18:45
Link:
, ,

Mercedes-Benz cla 220 Shooting Brake

27 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:24
Link:
Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:10
Link:
, ,

BMW f10 530 redizajn 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 22:06 ,

AUDI Q5 3.0TDI S-LINE -2

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:47 ,

Fiat 500 1.2 benzin

8 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:28 ,

BMW 320d sport

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:24 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTD 140KS-12

8 890 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:17 ,

VW Crafter 2.0 dizel

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:14 , ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 2012 godina

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:13 , ,

Porsche Panamera 2015 dizel

60 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 20:46 , ,

Audi A7 3.0 Quattro moze zamena

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:46 , ,

Citroen C4 Cactus 2017

9 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 20:44 ,

Audi A6 s Line Euro6

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:38 , ,

BMW 740D XD

32 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:35 , ,

Audi A7 3.0 Quattro moze zamena

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:01 ,

VW Passat B8 2015 4 motion

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:59 ,

MINI COUNTRYMAN SD

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:53
Link:
, ,

Bmw X5 2013 xDrive 50i neuvezena M-car

28 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:43 , ,

BMW X3 xdrive

22 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:18 , ,

MERCEDES BENZ C180 d NOV

18 900 MKD

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:45 , ,

MERCEDES-BENZ C 220 TOP

22 222 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:15 , ,

VW Pasat CC

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:06 ,

VW Golf 4 2019

2 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:58 ,

VW Golf 4 2019

2 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:40
Link:
, ,

Audi A6 2.0 TDI

19 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:32 ,

Jeep Cherokee 2014

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 17:09 , ,

BMW 320D 2016

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:02 ,

Jeep Compass -12

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:29 , ,

Opel Vivaro 8+1 -15

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:13 , ,

Ford focus 2015 1.6TDCi 115KS Ne Uvezena so Servisna kniska

9 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:13 ,

Audi Q5 Sline 3.0 TDI

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:08 , ,

Mercedes-Benz C300h redovno servisiran vo MakAutoStar

34 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 15:55 , ,

Honda Civic Type R 400 hp 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:53 , ,

Passat SE 2.0tdi dsg koza siber (audi Mercedes golf seat)

11 599 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:49 ,

Mazda 6 kupena od salon vo Skopje Odlicen

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 15:49 , ,

GT BMW DIESEL X DRIVE 530 -14

31 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:45 , ,

PASSAT 2.0 DSG KOZHA SHIBER (audi mercedes bmw opel seat)

11 599 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:44 , ,

Passat SE 2.0tdi dsg koza siber (audi Mercedes golf seat)

11 599 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:41 , ,

BMW 118D vo odlicna sostojba

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:40 , ,

PASSAT 2.0 DSG KOZHA SHIBER (audi mercedes bmw opel seat)

11 599 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:23 ,

Mercedes-Benz C 300

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:22
Link:
, ,

Jeep Grand Cherokee Summit

29 500 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:11 ,

VW PASSAT 2.0 TDI

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:56 , ,

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec 2013

29 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:53 Shitorja ,

Mercedes C200 51.000KM 2019!

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 14:53 Shitorja ,

Porsche Cayenne 3.0 2013!

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:49 ,

VW Passat 2.0 tdi bluemotion

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione