Македонски | Shqip | English |
13 јул. 16:42
Линк
Автомобили , Битола

Kia Picanto 1.1 CRDI -06

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
21 јун. 15:33
Линк
Автомобили , Битола

MERCEDES-BENZ E 220

18 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999

03 јул. 17:53 Станови , Битола

Se izdava stan za stranci vo Bitola

Број на соби: 3
Површина: 60
02 јул. 20:09 Станови , Битола

Se iznajmuva namesten stan

Број на соби: 2,5
Површина: 50
02 јул. 17:51 Автомобили , Битола

Citroen C-Elysee

9 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 10 000 - 14 999
01 јул. 21:53 Станови , Битола

Stan vo Bitola

720 ЕУР

Број на соби: 6
01 јул. 19:45 Автомобили , Битола

Zastava 750 Fico

Година: 70-тите
Километража: 95 000 - 99 999
01 јул. 16:25 Куќи/Вили , Битола

Kuka I deloven prostor vo centar povolno

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
30 јун. 22:30 Станови , Битола

Renoviran stan vo Bitola

39 500 ЕУР

Број на соби: 2
30 јун. 21:14 Станови , Битола

Se izdava stan za stranci vo Bitola

Број на соби: 2
Површина: 50
30 јун. 19:46 Автомобили , Битола

AUDI A3 Ambition 2.0 TDI 6brzini Xsenon krov bord

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
30 јун. 18:22 Автомобили , Битола

BMW X6

22 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
30 јун. 12:06 Станови , Битола

Se izdava stan od 50m2 vo strog Centar

Број на соби: 2
Површина: 50
29 јун. 20:52 Претпријатие Автомобили , Битола

MERCEDES BENZ B 180 CDI -05

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 јун. 19:28 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bitola

40 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Кон почеток