Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


18 окт. 15:42 Автомобили , Охрид , Дебарца

BMW 316i Touring 1.6 Benzin

10 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
11 септ. 19:28 Автомобили , Охрид , Дебарца

Se prodava passat

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
03 авг. 09:53 Земјоделски и Шумски возила Трактори , Охрид , Дебарца

Traktor IMT 577

6 999 МКД

08 јул. 12:36 Автомобили , Охрид , Дебарца

BMW 316iA Touring 1.6 benzin

13 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
08 јул. 10:00 Плацови/Ниви и фарми , Охрид , Дебарца

PLAC

22 000 ЕУР

04 јул. 18:38 Автомобили , Охрид , Дебарца

Opel Omega 2.0 16v

1 550 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 00:18 Земјоделски животни , Охрид , Дебарца

Jarina

200 МКД

14 мај 13:10 Автомобили , Охрид , Дебарца

Opel Astra 2004

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
25 апр. 10:24 Плацови/Ниви и фарми , Охрид , Дебарца

Plac vo Orovnik Ohrid

14 500 ЕУР

18 апр. 21:10 Моторцикли (над 50cc) Друго , Охрид , Дебарца

Ktm

2 600 ЕУР

12 јан. 03:59 Автомобили , Охрид , Дебарца

Range Rover 1997

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
06 дек. 03:53 Мобилни телефони , Охрид , Дебарца

iphone 13

550 ЕУР

03 дек. 18:11 За Деца Играчки , Охрид , Дебарца

play station 3

7 000 МКД

26 ноем. 20:12 Автомобили , Охрид , Дебарца

Prodavam avtomobil

850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
26 ноем. 20:08 Автомобили , Охрид , Дебарца

Prodazba na avtomobil

850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
25 окт. 04:38 Автомобили , Охрид , Дебарца

Audi A5 2.0 TDI s-line. +447538343777 whatsapp only.

25 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
13 окт. 13:14 Автомобили , Охрид , Дебарца

Kupuvam BMW E39 535i 540i ili M5

1 234 МКД

03 окт. 16:27 Куќи/Вили , Охрид , Дебарца

Kuka so dvorno mesto i zemjiste

Број на соби: 8
13 септ. 13:13 Земјоделски и Шумски возила Трактори , Охрид , Дебарца

Imt 539

18 авг. 15:47 Автомобили , Охрид , Дебарца

Продавам 101

350 ЕУР

Година: 1980
Километража: 300 000 - 349 999
09 јул. 18:27 Мопеди (под 50cc) , Охрид , Дебарца

Se prodava

500 ЕУР

29 јун. 14:39 Машини и Алати , Охрид , Дебарца

Masini za melenje

19 јун. 21:37 Друго , Охрид , Дебарца

ukrasno trkalo

1 ЕУР

02 јун. 12:09 Играчки Конзоли и додатоци , Охрид , Дебарца

Playstation 4

15 000 МКД

29 апр. 20:02 Плацови/Ниви и фарми , Охрид , Дебарца

Plac od 480m2

12 000 ЕУР

04 апр. 16:13 Земјоделски животни , Охрид , Дебарца

Prasina do 25 kgr..Ohrid

4 ЕУР

14 мар. 11:29 Бела техника и Апарати за домаќинство Друго , Охрид , Дебарца

prodavam

30 000 МКД

14 мар. 11:29 Бела техника и Апарати за домаќинство Друго , Охрид , Дебарца

prodavam

30 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации