Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Ресен , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


18 фев. 18:44 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  740  ·  Ресен

BMW 740XD LONG FACELIFT 2013 MODEL

27 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 18:39 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ресен

MERCEDES C 220 CDI 170KS ELEGANCE

8 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
16 фев. 19:18 Авто плац Автомобили  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Ресен

PORSCHE CAYENNE 3.0D 2012 GOD FULL !!!

29 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 19:16 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X6  ·  Ресен

BMW X6 3.0D X-DRIVE 2010 MODEL

18 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 18:47 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Ресен

BMW 318GT 2.0D 2015 MODEL KAKO NOVO !!!

14 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 250 000 - 299 999
16 фев. 18:44 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Ресен

AUDI A5 2.0 TDI 170KS SPORTBACK

12 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
26 јан. 12:42 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Ресен

Mercedes-Benz A Class A 180cdi BlueEfficiency style

14 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
23 јан. 10:10 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Ресен

ПРЕТОР, ВИЛСКА НАСЕЛБА, КАРАБИНА, СО ДОКУМЕНТИ

19 500 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 120
15 јан. 13:29 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Ресен

MERCEDES CLS 350CDI AMG LINE OD CH KAKO NOV EKSTRA FUL OPREM

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
15 јан. 13:28 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Ресен

MERCEDES E220CDI AVTOMATIK KAKO NOV OD CH MOZNA ZAMENA

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
15 јан. 13:27 Авто плац Автомобили  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Ресен

Jaguar XF 2.7d bi-turbo 207ks full servis registriran+karton

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
15 јан. 13:26 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 7 1.6TDI 105KS KAKO NOV FULL OPREMA REG DO 05/2024

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
15 јан. 13:23 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500X  ·  Ресен

FIAT 500X 1.6MULTIJET 120KS DIZEL KAKO NOV KUPEN VO MK PRV

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
15 јан. 13:22 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Ресен

Ford SMax 2.2tdci 200ks sport titanium champion edition

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
15 јан. 13:21 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  120  ·  Ресен

BMW 120D DIZEL KAKO NOVA KUPENO OD PRV GAZDA OD CH

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
15 јан. 13:20 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Ресен

Se za vasiot dom mozna zamena za avtomobili vozila

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
15 јан. 13:19 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  535  ·  Ресен

Se za vasiot dom mozna zamena za avtomobili vozila

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
28 ноем. 13:18 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ресен

VW Passat 1997

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
22 ноем. 21:59 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Ресен

prodazba na kuka

42 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
03 ноем. 13:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Ресен

Kapital kuka so dvorno mesto vo Resen

38 000 ЕУР

Број на соби: 5
15 окт. 02:10 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Ресен

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО СТЕЊЕ

36 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
17 септ. 14:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Ресен

Se izdava stan nad Setek sproti Jafa namesten

Број на соби: 2,5
Површина: 60
05 септ. 17:44 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Ресен

Ljubojno Prespa kamena kuka so dvor vo seloto

49 000 ЕУР

Број на соби: 4

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации