Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Ресен , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 септ. 23:43
Линк
Станови , Ресен

Се продава/издава

Број на соби: 3

26 септ. 21:20 Куќи/Вили , Ресен

Се продава куќа вила во Долно Дупени

55 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
25 септ. 23:06
Линк
Куќи/Вили , Ресен

Поволно! Се продава вила во Стење

35 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
23 септ. 23:43 Станови , Ресен

Се продава/издава

Број на соби: 3
23 септ. 12:54 Друго , Ресен

Spallna bela

22 септ. 14:48 Автомобили , Ресен

Opel Astra Gtc 1.7 dizel

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 01:16 Автомобили , Ресен

Mercedes-Benz C 220 dizel 1994

2 400 ЕУР

Година: 1994
Километража: 40 000 - 44 999
Онлајн
21 септ. 19:17 Викендици , Ресен

SE PRODAVA KUKJA VO STENJE

1 МКД

21 септ. 07:45 Друго , Ресен

Spore Alfa

20 септ. 19:28 Автомобили , Ресен

Mercedes e220

12 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
20 септ. 11:33 Автомобили , Ресен

Opel Corsa d 1.2 benzin plin

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
20 септ. 11:33 Автомобили , Ресен

Opel Corsa d 1.2 benzin plin

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
18 септ. 13:02 Мобилни телефони , Ресен

Samsung Galaxy A14

8 000 МКД

17 септ. 07:57 Услуги Занаетчии , Ресен

Aluminski ogradi gelenderi parmaka

120 ЕУР

16 септ. 18:50 Машини и Алати , Ресен

Kombinirka MIO Standard

1 ЕУР

14 септ. 01:53 Машини и Алати , Ресен

Фабрика Бехатона

1 МКД

14 септ. 01:47 Автомобили , Ресен

Prodavam Skoda Felicia

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
11 септ. 15:30 Услуги Занаетчии , Ресен

Aluminski stakleni i nadvoresni ogradi

60 ЕУР Намалена цена

08 септ. 21:11 Автомобили , Ресен

Se prodava

600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 30 000 - 34 999
08 септ. 14:39 Автомобили , Ресен

Mercedes c220

1 МКД

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
08 септ. 00:26 За Деца Мебел/Опрема , Ресен

Krevetce za bebinja

07 септ. 08:23 Плацови/Ниви и фарми , Ресен

Plac od 500m2

2 500 ЕУР

06 септ. 08:47 Станови , Ресен

Stan vo Resen

Број на соби: 2
05 септ. 13:12 Друго , Ресен

Podvizen kazan za pecenje rakija

31 авг. 18:08 Моторцикли (над 50cc) , Ресен

1999 Dt200

2 000 ЕУР

30 авг. 11:49 Куќи/Вили , Ресен

Se kupuva bungalov vo Asamati

28 авг. 15:11 Кампинг возила , Ресен

Kamp prikolka vo Krani

1 200 ЕУР Намалена цена

24 авг. 20:50 Автомобили , Ресен

Volvo S80

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг. 10:45 Плацови/Ниви и фарми , Ресен

Plac 1100m2 na Prespansko ezero

21 авг. 09:58 Друго , Ресен

Drveni gajbi sunduci

18 авг. 22:00 Работа Транспорт и Дистрибуција , Ресен

Transport

18 авг. 22:00 Работа Транспорт и Дистрибуција , Ресен

Transport

18 авг. 21:58 Моторцикли (над 50cc) , Ресен

Honda Crf 450 X Alanser

38 ЕУР

18 авг. 21:57 Автомобили , Ресен

BMW X6 X-DRIVE 3.5 286HP

19 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
18 авг. 15:17 Машини и Алати , Ресен

Masina kombinirka

15 авг. 11:59 Викендици , Ресен

Se izdava vikendica vo Pretor

1 600 МКД / дневно

13 авг. 18:07 Друго , Ресен

Гајби за јаболка

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации