Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Пробиштип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Пробиштип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Пробиштип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 ноем. 00:40
Линк
Автомобили , Пробиштип

HONDA CRV

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999

18 апр. 19:54 Автомобили , Пробиштип

Opel Astra 1.7 H

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 21:09 Станови , Пробиштип

Se iznajmuva stan

Број на соби: 2
21 мар. 21:22 Играчки Конзоли и додатоци , Пробиштип

Xbox One

9 000 МКД

21 мар. 21:34 Играчки Конзоли и додатоци , Пробиштип

Xbox One

8 500 МКД

21 мар. 12:32 Автомобили , Пробиштип

2001 DAEWO LANOS 1.5 BENZİN&PLİN

999 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
14 мар. 12:49 Автомобили , Пробиштип

Lada Niva 1.7

2 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 60 000 - 64 999
14 мар. 11:29 Автомобили , Пробиштип

VW GOLF 6 1.6 TDI 105ks 2010

7 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 11:29 Автомобили , Пробиштип

Renault Talisman Limited

14 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 70 000 - 74 999
05 мар. 20:25 Автомобили , Пробиштип

VW Touran 2004 dizel

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
02 мар. 18:43 Автомобили , Пробиштип

VW Golf 1998

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
20 фев. 09:45 Автомобили , Пробиштип

Seat Ibiza 1.2

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 15:46 Мобилни телефони , Пробиштип

Huawei p10 lite

5 000 МКД

16 фев. 09:29 Автомобили , Пробиштип

Citroen Berlingo 1997

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
14 фев. 02:40 Мобилни телефони , Пробиштип

Samsung Galaxy Z Flip 3

700 ЕУР

29 јан. 16:50 Автомобили , Пробиштип

VW Passat CC 2.0tdi 140hp DSG avtomatik

9 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 13:07 Автомобили , Пробиштип

Se Prodava BMW x3 vo Odlicna sostojba!!!

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 00:46 Автомобили , Пробиштип

Citroen Xsara Picasso 1.6 benzin i plin

2 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
28 ноем. 17:52 Автомобили , Пробиштип

Rover 620 sdi

850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 17:29 Автомобили , Пробиштип

Citroen Xsara Picasso

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
28 ноем. 12:02 Автомобили , Пробиштип

Opel Astra 1.7 dizel

Година: 1993
Километража: 350 000 - 399 999
11 ноем. 14:42 Земјоделски животни , Пробиштип

Kravi i junci

09 ноем. 16:35 Автомобили , Пробиштип

Peugeot 306 1992

Година: 1992
Километража: 150 000 - 159 999
08 ноем. 20:54 Автомобили , Пробиштип

Jeep Compass Limited Edition 2008

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
08 ноем. 19:16 Автомобили , Пробиштип

Lada Samara vo odlicna sostojba

Година: 1996
Километража: 60 000 - 64 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Пробиштип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации